Vzhledem k aktuální situaci v ČR a předem objednaných zakázek, směřujeme doručení nových objednávek postelí již na další rok - orientačně na celý průběh měsíc ÚNOR 2022. / Doplňky a matrace jsou doručovány spolu s postelí nebo dle běžné doby dodání, která je uvedena v popisu. Děkujeme v těchto chvílích za pochopení a to, že dáváte přednost malým rodinným firmám z Čech. NAŠE STRÁNKY JSOU AKTUÁLNĚ VE VÝSTAVBĚ, OMLUVTE PŘÍPADNÉ TECHNICKÉ NEDOKONALOSTI :) Pokud by Vám objednávka nešla dokončit, zašlete nám ji na náš email. Děkujeme!

#tvorimespostylkovem: Ježečci z papíru

tvorimespostylkovem

Zabavte děti během deštivých podzimních dní a vytvořte společně ježečky z papíru. Ježci nejsou nároční na výrobu a nejsou na ně potřeba speciální potřeby.

Na ježečky potřebujete:

  • barevné kartony
  • nůžky
  • lepidlo
  • černou fixu

Jak na ně?

Na krásné ježky potřebujete jen velmi málo. V prvním kroku si na hnědý karton předkreslete oválný tvar (tělo budoucího ježka), oči, nos i bodliny. Druhý krok pak bude vystřihnutí jednotlivých částí ježčího těla.

Návrh bez názvu (3)

Návrh bez názvu (4)

Jednotlivé části nalepte pomocí lepidla a černou fixou domalujte detaily.

Návrh bez názvu (5)

Líbí se vám naše společné tvoření? Vyzkoušíte vytvořit papírové ježečky? 

Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše výtvory na sítích pod #tvorimespostylkovem nebo nám je zašlete rovnou do zpráv! :)

 

Podzimní tvoření si pro Vás připravila @bozskamama.