Klasické

Kvalitní postýlka je nepostradatelnou součástí dětských pokojíčků. Pořiďte dětem klasickou postýlku, která je pohodlná, funkční, bezpečná a zároveň krásná. Klasická postel je vhodná do každého pokojíčku a lze je doplnit praktickou zábranou, úložnými šuplaty i přistýlkou v dolní části.

V Postýlkově vyrábíme masivní postele ze smrkového dřeva na zakázku, přesně podle přání našich zákazníků. V postýlkovských, ručně vyráběných skvostech můžete dětem číst pohádky nebo si dát společného šlofíka. Dětské dřevěné postýlky jsou totiž vyrobeny ze smrkových hranolů a bezpečně unesou celou rodinu!

České dřevěné postýlky se hodí do každého interiéru. Přírodní materiál lze natřít zdravotně nezávadnými barvami, které přiznají strukturu dřeva a postýlku vyladí k dokonalosti.

Nezbytnou součástí dětských postýlek a bezpečného a klidného spánku ratolestí je kvalitní česká matrace na míru.

komin2
Novinka
Komínek na stříšku
Momentálně nedostupné
350 Kč

Přejí si dítka doplnit domečkovou postýlku o komínek? Žádný problém! Komínek vždy upravíme pro konkrétní typ vaší postýlky.

488
Ddnímatelná zábrana
Novinka Tip
Ddnímatelná zábrana
Rádi vyrobíme během 2 týdnů
990 Kč

Zvolili jste si postel bez přední krátké zábrany, ale raději byste ji dětem k postýlce pořídili, aby měly poklidnou noc bez ťukanců?  Stačí si ji přidat k Vaší vybrané...

1269
eli
Akce Novinka Tip
–8 %
Postel 3v1 Simon
Rádi vyrobíme na míru asi během 2-3 měsíců...
od 17 637 Kč

Originální dětskou postýlku 3 v 1 Simon budete milovat! Mezi její přednosti patří masivní konstrukce, výsuvné lůžko  pro kvalitní matraci a možnost volby různých variant...

470/80X
12 položek celkem