Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - nebo dle individuální domluvy.

Rodinný plánovač ke stažení ZDARMA

Krásný již poslední prázdninový den!
 
Jak jen rychle to letí, že? Uteklo to jako voda a konec prázdnin je dnešním dnem oficiálně tady. Co bych v tomto okamžiku dala za ten příjemný klid letních teplých večerů a radost z bezstarostných dnů.
 
Za celý náš postýlkovský tým přejeme všem vašim dětem, ať je pro ně zítřejší den ve škole, školce, skupince, anebo jakékoliv jiné nové životní etapě co nejpohodovější. A ať je zbývající část roku pro ně jenom jedna velká jízda plná skvělých zážitků, ať už všedních nebo těch nevšedních.
 
Jako máma samozřejmě vím, jaký je to někdy cirkus sladit domácnost, školní povinnosti, pracovní aktivity a o kroužcích ani nemluvím. Proto jsem pro vás připravila malé překvapení - týdenní rodinný plánovač.
 
Pro mě jsou plánovače nedílnou součástí rodinného i pracovního života již od studentských let. A věřím, že pokud u vás doma občas vládne chaos, kdo kdy vyzvedne děti z kroužku nebo si nejste jistí, jaký den v týdnu můžete s dětmi vyrazit odpolko na plavčo nebo k babičce, tento plánovač vám to vše usnadní a přinese trochu pořádku do vašeho rušného života.
 
tydenni planovac Postylkov 
 
Můj tip:
Plánovač si vytiskněte ve velikosti dle potřeby a nalepte na společné viditelné místo (lednička, nástěnka,...), kde si každou neděli společně naplánujte týden dopředu. Budete mít společný pravidelný nedělní plán třeba u dobré večeře a zároveň si povíte, jaké úžasné zážitky Vás čekají. 
 
Pokud potřebujete mít týdenní přehled neustále u sebe, vytisknete si plánovač v malém formátu a nalepte si ho do diáře, peneženky či schovejte třeba v autě nebo jiném místě, které máte denně na očích. 
 
Jste tvořílci?
Skvělé! Zapojte děti a vyrobte si svůj rodinný vlastní, třeba s Vaší fotkou z dovolené nebo místy, které chcete navštívit.  Fantazii se meze nekladou. Bezva řešením je také vložit si plánovač do rámečku na fotku, který můžete popisovat mazatelným fixem a každý týden vybrané aktivity obměňovat.
 
planovaci kalendar Postylkov
Tak která varianta se Vám líbí nejvíce nebo máte jiný osvědčený tip na rodinnou harmonii plánování bez zapomínání? :)
 
Napište nám nebo pošlete fotku s našim plánovačem na naše sítě a nezapomeňte nás označit pod #tvorimespostylkovem . 
 
 
Úspěšný start v novém školním roce!
 
Romi 
 
 
Rodinný plánovač si uložte jako obrázek a vytiskněte nebo si ho můžete stáhnout přímo tady kalendar plan postylkov  a  kalendar rodinny postylkov.