Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

Doprava zboží

Již od samotného vzniku Postýlkova jsme vyzkoušeli celou škálu dopravců, kteří vozili postýlky až k Vám domů... Bohužel jsme však nenašli adekvátní, slušnou a spolehlivou přepravu, která by postýlky dovezla k Vám v pořádku.

Určitě chápete, že vyrábět  takto kvalitní postýlky  s pocitem, že  je za pár dní budete opravovat nebo ve většině případů vyrábět znovu, nás samozřejmě nebavilo!

Rozhodli jsme se, že výroba našich postýlek bude rodinná a po našem do posledního detailu. Stejně jako si sami veškerý materiál pečlivě vybíráme a přivezeme do naší dílničky, tak po dokončení Vaší objednávky si postele sami zabalíme, opatrně naložíme a  osobně dovezeme až k Vám domů, křížem krážem po celé ČR! :)))

Máte tak jistotu, že Vaše nové, po dřevu voňavé, postelové království bude kompletní  a bez malých nebo velkých "ťukanců"...

Příběhy • Instagram a 4 další stránky – Profil 1 – Microsoft​ Edge 15.11.2020 233443.bmp


Bydlíte v pardubickém kraji? Super! :) Máte od nás dopravu zcela ZDARMA!

Po pardubickém kraji Vám objednávku osobně dovezeme až k Vám (vždy po telefonické domluvě, kdy se předem domluvíme na konkrétním dni a času). V případě potřeby Vám rádi pomůžeme zásilku vynést až k Vám do bytu. 

nase

Rádi byste si objednávku po dokončení u nás osobně vyzvedli? I to je možné! 

Po předchozí telefonické domluvě a potvrzení o dokončení předem uhrazené objednávky, je možné si ji osobně vyzvednou přímo v naší dílně v Chrasti (pouze po předchozí telefonické domluvě) - vyzvednutí směřujeme většinou na PÁTEK nebo po domluvě i víkendy či odpoledne (po montážích). 

 

 OSTATNÍ KRAJE CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY, PO DOMLUVĚ I SK, ROZVÁŽÍME cca 1x MĚSÍČNĚ.

Každý měsíc si rozdělíme zakázky dle patřičných směrů a naplánujeme výrobu podle aktuálních závozů. Výrobu tedy vždy směrujeme dle právě aktuálního pořadí, kam náš řidič Petr bude jezdit rozvážet radost :-) 

stáhnout (19)Jak to funguje v praxi?

Seřadíme si a vyrobíme např. všechny postýlky, které povezeme směrem na Prahu, Plzeň nebo Ústí nad Labem... po dokončení je připravíme na expedici a s úsměvem rozvezeme až k Vám. Další den začneme vyrábět všechny postýlky, které povezeme třeba do Brna, Olomouce, Zlína nebo Ostravy..

Proto Vám nemůžeme s předstihem říci přesný a konkrétní termín, kdy Vám bude postýlka dělat radost doma.

O přesném termínu a čase našeho doručení, Vás však vždy budeme předem telefonicky kontaktovat.


Objednání naší montáže...

Pokud nepatříte mezi domácí kutily nebo si prostě chcete už jen lehnout do nové bytelné postýlky, oceníte i možnost naší montáže.

Za symbolickou cenu Vám postel osobně vynosíme přímo do Vašeho pokojíku, během pár chvil Vám postel sestavíme a pomůžeme umístit na Vámi vybrané místo nového pokoje.

Cena jednotlivých montáží se pohybuje od 500,-  do 2.000,- Kč / dle vybraného typu postele.

Časové rozmezí naší montáže může být mezi 0,5 - 4 hod - dle počtu a náročnosti typu montovaných postelí.

Montáže provádíme pouze po přechozí písemné rezervaci! 


Kolik kusů a jak velký balík můžete očekávat při objednávce postele?

Průměrná váha postýlky se pohybuje mezi 10 - 50 kg (dle vybraného typu postele + jejich možných doplňků).

Bohužel postele není možné přepravovat v celku, pravděpodobně by se Vám většina ani nevešla do Vašich futer :) ...proto posíláme postýlky v demontu tak, aby následná manipulace a montáž byla pro Vás co nejjednodušší. Rošt, čela i rámy postele odesíláme odděleně, aby při dopravě nedošlo k jejich poškození.

Očekávejte tedy 4 - 5 balíků, se kterými se bude lépe manipulovat a budou připraveny na co nejsnazší sestavení Vašeho nového stylového nábytku.

278114577_514170733621808_725630674496322767_n