20 % sleva + dřevěné zrcadlo jako DÁREK s kódem: VYBIRAMSRDCEM / Aktuální doba výroby zakázkových postelí a postýlek je - orientačně na celý průběh měsíce ČERVENEC 2022.

Doprava zboží

Již od samotného vzniku Postýlkova jsme vyzkoušeli celou škálu dopravců, kteří vozili postýlky až k Vám domů... Bohužel jsme však nenašli adekvátní, slušnou a spolehlivou přepravu, která by postýlky dovezla k Vám v pořádku.

Určitě chápete, že vyrábět  takto kvalitní postýlky  s pocitem, že  je za pár dní budete opravovat nebo ve většině případů vyrábět znovu, nás samozřejmě nebavilo!

Rozhodli jsme se, že výroba našich postýlek bude rodinná a po našem do posledního detailu. Stejně jako si sami veškerý materiál pečlivě vybíráme a přivezeme do naší dílničky, tak po dokončení Vaší objednávky si postele sami zabalíme, opatrně naložíme a  osobně dovezeme až k Vám domů, křížem krážem po celé ČR! :)))

Máte tak jistotu, že Vaše nové, po dřevu voňavé, postelové království bude kompletní  a bez malých nebo velkých "ťukanců"...

Příběhy • Instagram a 4 další stránky – Profil 1 – Microsoft​ Edge 15.11.2020 233443.bmp


Bydlíte v pardubickém kraji? Super! :) Máte od nás dopravu zcela ZDARMA!

Po pardubickém kraji Vám objednávku osobně dovezeme až k Vám (vždy po telefonické domluvě, kdy se předem domluvíme na konkrétním dni a času). V případě potřeby Vám rádi pomůžeme zásilku vynést až k Vám do bytu. 

nase

Rádi byste si objednávku po dokončení u nás osobně vyzvedli? I to je možné! 

Po předchozí telefonické domluvě a potvrzení o dokončení předem uhrazené objednávky, je možné si ji osobně vyzvednou přímo v naší dílně na adrese: Osady Ležáků 835, Chrast  

 nebo na našem showroomu v Pardubicích

 

 OSTATNÍ KRAJE CELÉ ČESKÉ REPUBLIKY, PO DOMLUVĚ I SK, ROZVÁŽÍME cca 1x MĚSÍČNĚ.

Každý měsíc si rozdělíme zakázky dle patřičných směrů a naplánujeme výrobu podle aktuálních závozů. Výrobu tedy vždy směrujeme dle právě aktuálního pořadí, kam náš řidič Petr bude jezdit rozvážet radost :-) 

stáhnout (19)Jak to funguje v praxi?

Seřadíme si a vyrobíme např. všechny postýlky, které povezeme směrem na Prahu, Plzeň nebo Ústí nad Labem... po dokončení je připravíme na expedici a s úsměvem rozvezeme až k Vám. Další den začneme vyrábět všechny postýlky, které povezeme třeba do Brna, Olomouce, Zlína nebo Ostravy..

Proto Vám nemůžeme s předstihem říci přesný a konkrétní termín, kdy Vám bude postýlka dělat radost doma.

O přesném termínu a čase našeho doručení, Vás však vždy budeme předem telefonicky kontaktovat.


Objednání naší montáže...

Pokud nepatříte mezi domácí kutily nebo si prostě chcete už jen lehnout do nové bytelné postýlky, oceníte i možnost naší montáže.

Za symbolickou cenu Vám postel osobně vynosíme přímo do Vašeho pokojíku, během pár chvil Vám postel sestavíme a pomůžeme umístit na Vámi vybrané místo nového pokoje.

Cena jednotlivých montáží se pohybuje od 500,-  do 2.000,- Kč / dle vybraného typu postele.

Časové rozmezí naší montáže může být mezi 0,5 - 4 hod - dle počtu a náročnosti typu montovaných postelí.

Montáže provádíme pouze po přechozí písemné rezervaci! 


Kolik kusů a jak velký balík můžete očekávat při objednávce postele?

Průměrná váha postýlky se pohybuje mezi 10 - 50 kg (dle vybraného typu postele + jejich možných doplňků).

Bohužel postele není možné přepravovat v celku, pravděpodobně by se Vám většina ani nevešla do Vašich futer :) ...proto posíláme postýlky v demontu tak, aby následná manipulace a montáž byla pro Vás co nejjednodušší. Rošt, čela i rámy postele odesíláme odděleně, aby při dopravě nedošlo k jejich poškození.

Očekávejte tedy 4 - 5 balíků, se kterými se bude lépe manipulovat a budou připraveny na co nejsnazší sestavení Vašeho nového stylového nábytku.

278114577_514170733621808_725630674496322767_n


 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení