Naše stránky momentálně prochází aktualizací a rekonstrukcí... Žádné produkty NEMÁME SKLADEM a momentální doba doručení a výroby Vašich objednávek směrována je na JARO 2021 - v měsíci ÚNOR. Děkujeme, že dáváte přednost malým rodinným firmám z Čech.

Doprava zboží

Při nákupu jakékoliv postýlky nebo produktů z naší nabídky nad 12000,- Kč,  máte od nás dopravu i balné po celé ČR jako dárek zcela ZDARMA :-)   


Po pardubickém kraji Vám ji osobně dovezeme až k Vám (vždy po telefonické domluvě, kdy se předem domluvíme na konkrétním dni a času). V případě potřeby Vám rádi pomůžeme zásilku vynést až k Vám do bytu. 

nase

Možné je také osobní vyzvednutí v naší truhlářské dílničce Horce u Chrudimi (po předchozí telefonické domluvě).

Po ostatních regionech v ČR zasíláme přes přepravní společnost Toptrans.

doprava_2

(V obvyklé doručovací lhůtě do 3-5 pracovních dnů). 


Kolik kusů a jak velký balík můžete očekávat při objednávce postele?

Průměrná váha postýlky se pohybuje mezi 10 - 50 kg (dle vybraného typu postele + jejich možných doplňků).

Bohužel postele není možné přepravovat v celku, pravděpodobně by se Vám většina ani nevešla do Vašich futer :) ...proto posíláme postýlky v demontu tak, aby následná manipulace a montáž byla pro Vás co nejjednodušší. Rošt, čela i rámy postele odesíláme odděleně, aby při dopravě nedošlo k jejich poškození.

Očekávejte tedy 4 - 5 balíků, se kterými se bude lépe manipulovat a budou připraveny na co nejsnazší sestavení Vašeho nového stylového nábytku.