L-kové postele

Postele koncipované do tvaru písmene L vychází z tvaru našich nejprodávanějších domečkových postýlek a ocení je především sourozenci, kteří chtějí spát blízko sebe. L-ková postýlka může mít pouze jednu lůžkovou část a další jako úložný prostor pro hračky a zároveň pohodlné křesílko.

Díky vyvýšené „střeše“ domečkové postýlky mohou rodiče pohodlně, bez otlučené hlavy vstávat od dětí a malí raubíři mají více prostoru pro výzdobu postýlky podle vlastní fantazie. Masivní domečkové postýlky lze doplnit praktickými odkládacími policemi, okénkem, zábranou, úložnými šuplaty i přistýlkou v dolní části.

České dřevěné postýlky se hodí do každého interiéru. Přírodní materiál lze natřít zdravotně nezávadnými barvami, které přiznají strukturu dřeva a postýlku vyladí k dokonalosti.

Nezbytnou součástí dětských postýlek a bezpečného a klidného spánku ratolestí je také kvalitní česká matrace, kterou lze objednat na míru.

komin2
Novinka
Komínek na stříšku
Momentálně nedostupné
350 Kč

Přejí si dítka doplnit domečkovou postýlku o komínek? Žádný problém! Komínek vždy upravíme pro konkrétní typ vaší postýlky.

488
Ddnímatelná zábrana
Novinka Tip
Ddnímatelná zábrana
Rádi vyrobíme během 2 týdnů
990 Kč

Zvolili jste si postel bez přední krátké zábrany, ale raději byste ji dětem k postýlce pořídili, aby měly poklidnou noc bez ťukanců?  Stačí si ji přidat k Vaší vybrané...

1269
Beatha1
Tip
Beatha
Rádi vyrobíme
21 901 Kč

Vaši vysněnou dřevěnou postýlku Beatha upravíme a navrhneme přesně podle vašich představ! Následně ji, dle dalších vybraných doplňků a dekorací, individuálně naceníme.

266/BEZ
Sarah 1
Sarah
Rádi vyrobíme
21 901 Kč

Dřevěnou postýlku Sarah navrhneme přesně podle vašich představ a následně ji, dle dalších vybraných doplňků a dekorací, individuálně naceníme.

269/BEZ
Gretha
Tip
Gretha
Rádi vyrobíme
25 000 Kč

Toužíte po originální postýlce? Dřevěnou postýlku Gretha navrhneme přesně podle vašich představ a následně ji, dle dalších vybraných doplňků a dekorací, individuálně naceníme.

272
Magdalena 8
Tip
Magdalena
Rádi vyrobíme
od 26 850 Kč

Magdalena je jedna z nejoblíbenějších postýlek! Její originální konstrukci si vaše děti zamilují! Dřevěnou postýlku navrhneme přesně podle vašich představ a následně ji, dle...

275/80X
wiatrova
Novinka Tip
WIA (postel do L)
Rádi vyrobíme na míru asi během 2-3 měsíců...
od 30 150 Kč

Wia je jedna z nejoblíbenějších postýlek do tvaru písmene L! Její originální konstrukci si vaše děti zamilují! Dřevěnou postýlku navrhneme přesně podle vašich představ a...

1278/80X
7 položek celkem