Domeček

Kvalitní dřevěná postýlka je nepostradatelnou součástí každého dětského pokoje. Postýlky ve tvaru domečku patří mezi nejoblíbenější varianty malých spáčů i jejich rodičů. Díky vyvýšené „střeše“ domečkové postýlky mohou rodiče pohodlně (a bez otlučené hlavy) vstávat od dětí a malí raubíři mají více prostoru pro výzdobu postýlky podle vlastní fantazie. Masivní domečkové postýlky lze doplnit praktickými odkládacími policemi, okénkem, zábranou, úložnými šuplaty i přistýlkou v dolní části.

Specializujeme se na poctivou zakázkovou výrobu domečkových postýlek, proto postýlku vyrobíme dle přání a snů nejmenších členů vaší domácnosti a zároveň podle možností interiéru dětského pokojíčku. Zkušená designérka navrhne i atypickou dřevěnou postel do podkroví se zkosenou střechou nebo do netypického prostoru.

České dřevěné postýlky se hodí do každého interiéru. Přírodní materiál lze natřít zdravotně nezávadnými barvami, které přiznají strukturu dřeva a postýlku vyladí k dokonalosti.

Nezbytnou součástí dětských postýlek a bezpečného a klidného spánku ratolestí je také kvalitní česká matrace, kterou lze objednat na míru.

komin2
Novinka
Komínek na stříšku
Momentálně nedostupné
350 Kč

Přejí si dítka doplnit domečkovou postýlku o komínek? Žádný problém! Komínek vždy upravíme pro konkrétní typ vaší postýlky.

488
Ddnímatelná zábrana
Novinka Tip
Ddnímatelná zábrana
Rádi vyrobíme během 2 týdnů
990 Kč

Zvolili jste si postel bez přední krátké zábrany, ale raději byste ji dětem k postýlce pořídili, aby měly poklidnou noc bez ťukanců?  Stačí si ji přidat k Vaší vybrané...

1269
Nahoru
Další produkty
21 položek celkem