Zakázky aktuálně přijímáme s orientačním termínem cca k měsíci listopad. Atypické a náročnější pak pouze po předchozí konzultaci a upřesnění si detailů. Děkujeme, že podporujete malé české tvůrce.

Domeček / Teepee

Kvalitní dřevěná postýlka je nepostradatelnou součástí každého dětského pokoje. Postýlky ve tvaru domečku patří mezi nejoblíbenější varianty malých spáčů i jejich rodičů. Díky vyvýšené „střeše“ domečkové postýlky mohou rodiče pohodlně (a bez otlučené hlavy) vstávat od dětí a malí raubíři mají více prostoru pro výzdobu postýlky podle vlastní fantazie. Masivní domečkové postýlky lze doplnit praktickými odkládacími policemi, okénkem, zábranou, úložnými šuplaty i přistýlkou v dolní části.

Specializujeme se na poctivou zakázkovou výrobu domečkových postýlek, proto postýlku vyrobíme dle přání a snů nejmenších členů vaší domácnosti a zároveň podle možností interiéru dětského pokojíčku. Zkušená designérka navrhne i atypickou dřevěnou postel do podkroví se zkosenou střechou nebo do netypického prostoru.

České dřevěné postýlky se hodí do každého interiéru. Přírodní materiál lze natřít zdravotně nezávadnými barvami, které přiznají strukturu dřeva a postýlku vyladí k dokonalosti.

Nezbytnou součástí dětských postýlek a bezpečného a klidného spánku ratolestí je také kvalitní česká matrace, kterou lze objednat na míru.

34 položek celkem

Cena

35054400
135054400

Značky

Položek k zobrazení: 34
komin2
Novinka
Komínek na stříšku
Momentálně nedostupné
350 Kč
488
Odnímatelná zábrana
Novinka Tip
Odnímatelná zábrana
Rádi vyrobíme během 2 týdnů
990 Kč
1269
rozik 3v1
Akce Tip Výprodej
23 350 Kč
11 990 Kč
1776
Nahoru
Další produkty
NAVRHNEME I VAŠI VYSNĚNOU LOŽNICI NEBO POKOJÍČEK
NAVRHNEME I VAŠI VYSNĚNOU LOŽNICI NEBO POKOJÍČEK
OSOBNĚ ROZVÁŽÍME A MONTUJEME VE VAŠICH DOMOVECH
OSOBNĚ ROZVÁŽÍME A MONTUJEME VE VAŠICH DOMOVECH
POCTIVÁ ČESKÁ VÝROBA
POCTIVÁ RUČNÍ ČESKÁ VÝROBA
VYRÁBÍME Z POCTIVÉHO MASIVNÍHO DŘEVA Z ČESKÝCH PILNIC
VYRÁBÍME Z POCTIVÉHO MASIVNÍHO DŘEVA Z ČESKÝCH PILNIC