Vzhledem k zakázkové výrobě a blížícímu se období Vánoc, kdy chceme mít jistotu, že budou Vaše postýlky doručeny včas, přijímáme objednávky již na LEDEN 2023. Děkujeme za pochopení.

Dětské postýlky

Těšíte se na nového člena vaší rodiny a přemýšlíte, jakou vybrat postýlku pro miminko? Nebo jste již zkušený rodič a hledáte dětskou postýlku s úložným prostorem? V obou případech jste na správném místě! V Postýlkově vyrábíme masivní postele ze smrkového dřeva na zakázku, přesně podle přání našich zákazníků. V postýlkovských ručně vyráběných skvostech můžete dětem číst pohádky nebo si dát společného šlofíka. Dětské dřevěné postýlky jsou totiž vyrobeny ze smrkových hranolů a bezpečně unesou celou rodinu!

V naší nabídce najdete oblíbené domečkové postýlky, klasické postýlky se zábranou i bez, patrové i dvoulůžkové postýlky, originální postýlky do tvaru písmene L, standardní postýlky, dřevěné postýlky pro miminkapostelí, komodou a přebalovacím pultem, kombinované postýlky 3 v 1. V e-shopu si můžete jednoduše zvolit jednu z mnoha přírodních nebo pastelových barev, případě jejich kombinaci.

Specialitou Postýlkova je pak zakázková výroba postýlek pro postýlku dle přání a snů nejmenších členů domácnosti a zároveň podle možností interiérů.

České dřevěné postýlky se hodí do každého interiéru. Přírodní materiál lze natřít zdravotně nezávadnými barvami, které přiznají strukturu dřeva a postýlku vyladí k dokonalosti.

Nepostradatelnou součástí dětských postýlek a bezpečného a klidného spánku ratolestí je kvalitní česká matrace na míru a snová nebesa.

komin2
Novinka
Komínek na stříšku
Momentálně nedostupné
350 Kč

Přejí si dítka doplnit domečkovou postýlku o komínek? Žádný problém! Komínek vždy upravíme pro konkrétní typ vaší postýlky.

488
Ddnímatelná zábrana
Novinka Tip
Ddnímatelná zábrana
Rádi vyrobíme během 2 týdnů
990 Kč

Zvolili jste si postel bez přední krátké zábrany, ale raději byste ji dětem k postýlce pořídili, aby měly poklidnou noc bez ťukanců?  Stačí si ji přidat k Vaší vybrané...

1269
Nahoru
Další produkty
45 položek celkem