20 % sleva + dřevěné zrcadlo jako DÁREK s kódem: VYBIRAMSRDCEM / Aktuální doba výroby zakázkových postelí a postýlek je - orientačně na celý průběh měsíce ČERVENEC 2022.

#tvorimespostylkovem: Svítící balónky

Bez neeázvkku

Podzim máme v plném proudu, avšak na každém kroku už na nás číhá to nejkouzelnější období v roce - Vánoce. Taky máte tendenci doma rozsvěcet různá světýlka a pálit svíčky? Musím říct, že já si v tom vytváření kouzelné atmosféry přímo libuji. A v dětském pokojíčku nesmí podobné svítící dekorace chybět. Třeba takové dekorace v podobě svítících balónků.

Na balónky potřebujete:

  • kruhový kruh na lapač snů
  • bílý pečicí papír
  • malý LED řetěz
  • tavná pistole
  • kus provázku
  • nůžky

 

Jak na ně?


Postup je opět velmi snadný. Postačí vám k tomu kovový kruh na lapač snů, který si naohýbáte do oválného tvaru balónku a vyvarujte dle potřeby. Svou silou vám může pomoct například váš partner. Potom obkreslete kovový tvar balónku na bílý pečicí papír s centimetrovými přesahy. To udělejte dvakrát - budou dvě vrstvy papíru. Vystřihněte a oba vystřižené obrysy balónku zmuchlejte a zase narovnejte. Vytvoří to příjemný efekt.

Návrh bezll názvu

Pak už pomocí tavné pistole připevněte pomuchlaný papír na kovovou část, na spodní část nalepte provázek charakteristický pro balónek a dlouhý dle potřeby. Na zadní část balónku přilepte také světelný řetěz. Já použila malá světýlka se špuntem určená do lahve (čím menší adaptér na baterky, tím lépe se schová a neprosvítá skrz balónek). Ještě můžete z kusu provázku vyrobit poutko a svítící lampička do dětského pokojíku je na světě.

Návrh bez názvu (1)


Tato dekorace je využitelná celoročně, nejen v předvánočním období. V noci jako bludička jistě velmi dobře poslouží malým strašpytlíkům. :) A teď si za odměnu nalijte sklenku dobrého punče a hezky se nalaďte na předvánoční hygge atmosféru.

 

Líbí se vám naše společné podzimní tvoření? Vyzkoušíte vytvořit svítící balónky? 

Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše výtvory na sítích pod #tvorimespostylkovem nebo nám je zašlete rovnou do zpráv! :)

 

Podzimní tvoření si pro Vás připravila @zase_Lucian

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení