Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

#tvorimespostylkovem: Svítící balónky

Bez neeázvkku

Podzim máme v plném proudu, avšak na každém kroku už na nás číhá to nejkouzelnější období v roce - Vánoce. Taky máte tendenci doma rozsvěcet různá světýlka a pálit svíčky? Musím říct, že já si v tom vytváření kouzelné atmosféry přímo libuji. A v dětském pokojíčku nesmí podobné svítící dekorace chybět. Třeba takové dekorace v podobě svítících balónků.

Na balónky potřebujete:

  • kruhový kruh na lapač snů
  • bílý pečicí papír
  • malý LED řetěz
  • tavná pistole
  • kus provázku
  • nůžky

 

Jak na ně?


Postup je opět velmi snadný. Postačí vám k tomu kovový kruh na lapač snů, který si naohýbáte do oválného tvaru balónku a vyvarujte dle potřeby. Svou silou vám může pomoct například váš partner. Potom obkreslete kovový tvar balónku na bílý pečicí papír s centimetrovými přesahy. To udělejte dvakrát - budou dvě vrstvy papíru. Vystřihněte a oba vystřižené obrysy balónku zmuchlejte a zase narovnejte. Vytvoří to příjemný efekt.

Návrh bezll názvu

Pak už pomocí tavné pistole připevněte pomuchlaný papír na kovovou část, na spodní část nalepte provázek charakteristický pro balónek a dlouhý dle potřeby. Na zadní část balónku přilepte také světelný řetěz. Já použila malá světýlka se špuntem určená do lahve (čím menší adaptér na baterky, tím lépe se schová a neprosvítá skrz balónek). Ještě můžete z kusu provázku vyrobit poutko a svítící lampička do dětského pokojíku je na světě.

Návrh bez názvu (1)


Tato dekorace je využitelná celoročně, nejen v předvánočním období. V noci jako bludička jistě velmi dobře poslouží malým strašpytlíkům. :) A teď si za odměnu nalijte sklenku dobrého punče a hezky se nalaďte na předvánoční hygge atmosféru.

 

Líbí se vám naše společné podzimní tvoření? Vyzkoušíte vytvořit svítící balónky? 

Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše výtvory na sítích pod #tvorimespostylkovem nebo nám je zašlete rovnou do zpráv! :)

 

Podzimní tvoření si pro Vás připravila @zase_Lucian