Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

POKOJ NA MÍRU OD SKICY PO REALIZACI

Máte v plánu svým dětem  pořídit dětský pokoj z masivu, který bude nejen vonět českým lesem, ale díky své bytelnosti ho plnohodnotně využijete i vy a sladí se přesně dle Vašeho interiéru?

Pak jste tu správně. Jsme specialisti na zakázkovou výrobu nejen dětských pokojíčku z poctivého masivu, který do poslední třísky ručně opracováváme, natíráme a nakonec i sestavujeme ve Vašich domovech. 

Představte si, že každý kus nábytku ve vašem domě nejen vypráví příběh, ale je i dokonalým dílem poctivé ruční řemeslné práce.
Jak by to změnilo každodenní život vašich dětí?

Dnes se podělíme o 10 kroků, jak si snadno vybrat a sestavit ideální dětský pokojíček z masivního dřeva, který bude růst spolu s vašimi ratolestmi a bude uzpůsoben Vám na míru:

 1.  Měření prostoru - Než začnete, změřte pokoj, abyste měli přesnou představu o velikosti nábytku, který můžete umístit. Myslete také na světlost pokoje, situace a otvírání dveří a v neposlední řadě i elektrické zásuvky. 

  Tip. Velmi nám pomůže, když nám zašlete foto pokoje ve dne a jednoduchý náčrt půdorysu s mírami jednotlivých stěn, oken a dveří. Výška stropu a Vámi žádané umístění nábytku nám pomůže také. 

 2. Volba materiálu - Rozhodněte se, zda preferujete spíše smrk, který je nejen světlý a vzdušný, ale také cenově dostupnější nebo nadčasový dub, který je robustní, trvanlivý a vydrží dětem ob generace.
  Každé dřevo má své jedinečné kvality, estetiku a osobní kouzlo.

  Dřevěný nábytek můžeme sladit také vhodnými tóny na zdi (ať už tapetou nebo výmalbou) a vhodným výběrem látky nejen u povlečení, ale třeba také baldachýnů, nebes či závěsů. 

  bondex   218954626_546295126814866_632320581920698450_n  

 3. Design, ale i funkčnost - Vyberte si design, který odpovídá nejen Vašemu stylu, ale i potřebám Vašeho dítěte.  Promyslete jakou funkci má nový pokojík mít. Jedná se pouze o spací pokoj a šatnu s hernou mají děti ve vedlejší místnosti nebo potřebujete využít každého místa na maximum?
  Napište nám Vaše potřeby a vymyslíme společně ideální řešení, které bude nejen krásné, ale i funkční.

  Díky našemu širokému výběru možností na míru  (od jednoduchých postelí po multifunkční řešení s úložným prostorem nebo další přistýlkou) v kombinaci zbytkem nábytku na míru vytvoříme ideální řešení, které budete klidně využívat všichni. 

 4. Výběr barvy a motivu - Nebojte se experimentovat s barvami! Nabízíme širokou paletu odstínů, které doplní každý pokoj. Ať zvolíte odstíny z naší palety kvalitních certifikovaných voskových olejů nebo si necháte namíchat svoji vysněnou barvu,  celý pokoj dokážeme sladit i do různých tematických motivů, které budou bavit  nejen Vaše děti.
  Tip.: Pokud chcete ladit pokoj i nábytek do tématických motivů, doporučujeme zvolit dekorace dočasné, které půjdou snadno z nábytku i zdi snadno sundat. Ideální volbou jsou třeba naše aquarelové samolepky nebo různé nalepovací ručně malované dekorace z překližky, které neponičí nábytek ani interiér místnosti. (Dekorace i texty, které nenajdete v nabídce můžeme navrhnout a vyrobit na míru dle přání). 

    5p

 5. Volba matrace - Výběrem vhodné postele kvalitní spánek nekončí. Klíčem ke zdravému spánku je kvalitní matrace. Poradíme vám s výběrem té správné, aby vaše dítě mělo co nejlepší podmínky pro odpočinek.
  Ve spolupráci s českou rodinnou firmou jsme si nechali navrhnout matrace, které splňují atesty pro dětská záda a jsou vhodné až do dospělosti. 

 6. Doplňky a dekorace - Detaily dělají teplo domova. Vyberte si z naší nabídky poliček, samolepek,  drobného nábytku, úložných boxů a dalších dekorací, které dokonale doladí celkový vzhled pokojíčku.

 7. Návrh a schválení - Pošlete nám míry Vašeho pokoje (jednoduchou skicu půdorysu pokoje - jednotlivé délky, výšku stropu, míru oken a dveří spolu s fotkou Vašeho pokoje) a my vám rádi připravíme návrh pokojíčku. Společně ho můžeme upravit tak, aby splňoval všechna vaše očekávání a představy.

  Tip. Viděli jste u nás nebo jinde realizaci, která by se líbila Vašim představám? Přidejte fota jednotlivých bodů, které se Vám líbí, abychom věděli, jakým směrem a stylem pokojíček sladit.

                                        4p_1

 8. Výroba na míru - Veškerý nábytek vyrábíme ručně z kvalitního českého dřeva. Každý kus je unikátní a přizpůsobený vašim potřebám a do poslední třísky ho opracujeme i natřeme v naší malé rodinné dílničce. Díky zakázkové výrobě si můžete navrhnout opravdu cokoliv, pokud to bude v našich silách, rádi Vám vyrobíme přesně podle Vašich představ.

 9. Doručení a instalace - Pokud máte jasno a jsme domluveni na finální realizaci, již se nemusíte se o nic starat. Po objednání a přípravy materiálu, který  zajišťujeme pouze  s českými pilnicemi a lokálními dodavateli, opracujeme dřevo do posledního detailu. Po samotném vybroušení a nařezání začneme se samotnou stavbou dle Vašich představ. Nábytek nakonec ručně natřeme do požadovaných tónů a po dokončení vše osobně  přivezeme a nainstalujeme přímo ve Vašem domově.

  S ohledem na zakázkovou výrobu a realizaci vybírejte pokojík dostatečně s předstihem. Ideální doba před plánovaným využitím pokojíčku jsou 3-4 měsíce.

  Na Vás už bude novému pokojíčku dát to nejdůležitější - nového majitele a dát mu život!

 10. Užívání a růst - Užijte si, jak se váš pokojíček stává nedílnou součástí rodinného života. Nábytek z masivu je navržen tak, aby vydržel a adaptoval se na potřeby vašeho rostoucího dítěte. Díky vysoké nosnosti veškerý nábytek můžete používat s přehledem i vy a společně můžeme navrhnout řešení, které poroste spolu s Vašimi dětmi. 

  1prvni  komoda s posteli ¨0  komoda  tabule  postylkov stul david

Investice do kvalitního dětského pokojíčku z masivního dřeva není jen estetickou volbou, ale i praktickou investicí do pohody a zdraví vašich dětí. Vybíráte totiž místo a prostředí, ve kterém budou děti každý večer usínat a ráno začínat svůj den.

Teď, když víte, jak na to, neváhejte nás kontaktovat a společně vytvoříme prostor, kde budou vaše děti nejen spát, ale také snít.

Vyberte si svoji postel snů z naší nabídky na našem webu nebo nám tu svoji představu zašlete na info@postylkov.cz a my Vám rádi s návrhem a realizací pomůžeme do posledního detailu.