Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

Plánovali jsme postýlku pouze pro našeho syna a letos slavíme 5. narozeniny!


Přesto, že jsme původně první postýlku postavili pouze pro našeho syna, letos v červenci slavíme s Postýlkovem 5. narozeniny.

Ahoj, jsme Romča a Tom, manželé, ale i rodiče, kteří mají stejně náročné požadavky jako vy.

postylkov tesi naas
Jak a kdy celý Postýlkov vlastně vznikl?
Vše začalo před pěti lety, když náš první syn Mathi potřeboval první velkou postel. Já jsem byla tehdy ještě na MD a dříve pracovala jako učitelka ve školce. Tom, vyučený truhlář, který v tu dobu miloval demolici střech a tesařinu jako takovou. K narozeninám našeho syna jsme byli odhodláni vybrat pro něj tu nejlepší postýlku, ve které se bude v případě potřeby sladce usínat i nám.

Hledali jsme a hledali, ale nikde nenašli to, co by splňovalo naše požadavky - bytelnou, pevnou postel z masivního dřeva, která se pyšní  vysokou nosností a bude do poslední třísky vyrobena v České republice.

Tomáš jeden večer prohlásil: "To je strašný, to si tu postel radši postavím sám..." . A znáte to, jak jsme my ženský chytlavé? :))) Takže jsme si postavili pro syna postel vlastní. Takovou, která by unesla nejen jeho, ale i nás oba a byla do poslední třísky z poctivého masivu, která voní lesem. Když ji uviděli naši přátelé, chtěli také takové. 

postylkov rodina

Postupem času práce přibývalo a my s manželem trávili v dílně čas do pozdních ranních hodin, přes den jsme práci kombinovali s administrativou, které je při podnikání opravdu tolik? :-))) Po nocích jsem zase manželovi pomáhala s natíráním, broušením a balením... zkoušeli jsme postele zasílat přepravou, ale nebyly bohužel doručeny tak, jak jsme si je představovali a místo nových postýlek jsme se věnovali čím dál více reklamacím. 

Měli jsme ale trumf v rukávu, protože jsme měli doma šikovného tchána, Tomovýho tatínka Pepu, který navrhl, že postele bude zákazníkům osobně rozvážet on sám. A tak se zrodil náš malý rodinný podnik - Postýlkov.cz, ke kterému se postupem času přidal zbytek rodiny a našich přátel.

postylkov rucni vyroba

Jací jsou podle nás naši ideální zákazníci?
Jsou to rodiče, jako jsme my. Rodiče, kteří hledají pro své děti bezpečné, pevné a kvalitní postýlky, které jsou vyrobené s láskou a péčí. Rodiče, pro které je důležité, z jakého materiálu je postýlka vyrobena a kde byla vyrobena.

A v čem jsme jiní?
Naše postýlky jsou unikátní a defakto nenajdete jedinou stejnou. Přesto, že jsou typově stejné, každá z nich má svůj jedinečný příběh. Jsou vyrobené z masivního dřeva a každá postýlka i ručně natřená, a to do poslední třísky. Jsme truhlářská dílna, takže výroba postýlek nás baví a děláme to s láskou.

Každá postel je výsledkem naší tvrdé práce, péče a vášně.

Proč byste si měli vybrat nás?
Protože věříme, že kvalita má přednost před kvantitou. Opravdu si vážíme každého zákazníka a snažíme se vyjít vstříc jeho požadavkům. Cokoliv je v našich silách rádi upravíme na míru, uzpůsobíme potřebám celé rodiny nebo atypickým prostorům v pokojíčku. Je to takový malý benefit za to, že si na naše postele musíte počkat o chlup déle, než u jiných prodejních řetězců. Samotná příprava materiálu a konečná stavba postele je pro nás v našem rodinném složení delší a velkou roli hraje také to, že si postele osobně rozvážíme a převážně i montujeme u našich zákazníků po celé ČR až po Bratislavu.


Tak co, poznali jste nás o trochu blíž? Pokud si chcete celý náš příběh pustit i na Youtube, můžete si nás třeba u kávy pustit přímo zde.
Vítejte v naší rodině Postýlkov.cz!