Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

Možná hledáme právě Vás...

Víte, co je to postýlkovská rodina? 

Jsme tým lidí, kteří se denně starají o to, aby naše děti spaly v postelích, které jsou nejen pohodlné, ale také bezpečné a plné kouzla. Naše práce není jen o dřevě, nýbrž o lidech a jejich snech.

Protože věříme, že každý z nás si zaslouží místo, kde se může cítit opravdu doma.  A právě teď se naše rodina rozrůstá!

Rozhlížíme se po třech nových členech, kteří se k nám přidají a pomohou nám psát další nový příběh našeho postýlkovských snů. 

A kdo nám v naší malé rodinné firmičce chybí? Nejsi to právě ty?

1️⃣ Hledáme mistra svého oboru, šikovného kutila/truhláře, který miluje práci se dřevem a výzvy všeho druhu. Pokud máte šikovné ruce a zároveň zvládáte kreativní myšlení, budete se u nás cítit jako ryba ve vodě. 🐠

Tvojí náplní bude: stavba zakázkových/ atypických a manželských postelí z výběrového druhu dřeva. Pokud miluješ výzvy a baví Tě tvořit a přeměňovat dětské sny v realitu, je tato práce přímo pro Tebe!

Ploché Rozložení Řemeslné Nástroje Post na Facebook

2️⃣ Hledáme také truhláře juniora. Máte sice teprve první zkušenosti s truhlařinou, ale dřevo vám je blízké a toužíte po tom učit se více? U nás dostanete šanci! 🎓

Tvojí náplní bude: postupné seznámení s přípravou a opracováním dřeva. Broušení, kytování a příprava dřeva ke stavbě postýlek bude na denní bázi. Dle šikovnosti, až se naučíš stavět jednotlivé komponenty k postelí, až po samotné jednoduché postele nejen pro děti. 


3️⃣ Na tuto pozici máme již velké množství zájemců. Máte radost z komunikace a jste organizovaní? Pak byste mohli být naší novou asistentkou a hlasem celého Postýlkova. Hledáme někoho, kdo si poradí se zákaznickým servisem i s papírováním. 👩‍💼

Tvojí náplní bude: denně telefonicky i e-mailem odpovídat na nejčastější dotazy našich zákazníků. Zároveň je informovat a aktuálním stavu objednávek, balení a expedice drobných balíčků nebo další administrativa, správa eshopu nebo příprava obálek a dárečků k našim závozům. U této pozice je důležité mít úsměv od ucha k uchu, který je slyšet i kilometry daleko :) . 

Ploché Rozložení Řemeslné Nástroje Post na Facebook

Práce bude probíhat v naší rodinné dílně v Chrasti u Chrudimi (PO-PÁ / časově dle domluvy). Znáte někoho, kdo by do naší rodiny zapadl? Sdílejte tento příspěvek, pomozte nám najít nové členy naší rodiny.

Že jste to vy? Pak se nebojte ozvat! Věříme, že práce by měla být radost a že každý z nás by měl mít možnost dělat to, co ho naplňuje. Pokud se vám to líbí, rádi Vás do našeho rodinného světa přidáme! 

Svůj životopis, důvod, proč bychom měli vybrat právě Vás, nám pošlete na: spoluprace@postylkov.cz včetně tel. kontaktu na Vás.