Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

Pohádkové vítání jara s Postýlkovem

POHÁDKOVÉ VÍTÁNÍ JARA (1)

 

Už máte program na první dubnovou sobotu? Přijďte společně s námi přivítat jaro a užít si den plný zábavy i tvoření!

 

Na sobotu 2. dubna jsme pro vás v našem pardubickém showroomu připravili kouzelný pohádkový den, který zabaví jak děti, tak dospělé :-)

 

Na co se můžete třeba těšit?

POHÁDKOVÉ VÍTÁNÍ JARA (5)


Jaro společně přivítáme v  pohádkovém duchu, a tak džíny a mikiny nechte tentokrát doma. Pokud si chcete stejně jako my užít pohádkovou atmosféru na maximum, dorazte za námi v pohádkovém kostýmu :-) Můžeme vám slíbit, že v tom nebudete sami ;-) A pokud zrovna žádný převlek k dispozici nemáte, naše malířka Pája vám na tvář vykouzlí třeba vizáž oblíbeného hrdiny či zvířátka.

U našeho hradu bude živo. Těšit se můžete také na stánek Little Things, které jsou v Pardubicích, stejně jako my, doma. A co vás na jejich stánku čeká? Žádné válendo, ale trénink obratnosti. A také plný štendr krásných Věciček z jejich dílny.

Užijeme si společně spoustu soutěží se zapeklitými úkoly, v tvořivé dílně si můžete vyrobit jarní zápichy  z papíru od kreativní múzy Alucca.cz, které jsou jako dělané pro tu správnou jarní výzdobu. A v naší postýlkovské po dřevu voňavé dílničce si zase můžete pomalovat dřevěné dekorace, které budou i předem k zakoupení na našem eshopu, tak na místě.

(Objednávkou předem budete mít jistotu, že ten nejlíbivější vzor na vás bude na akci čekat. Připravíme  ho pro vás stranou a vyzvednete si ho přímo v den akce u nás na showroomu. Materiál do dílničky budeme mít s sebou i navíc, ale mrzelo by nás, kdyby na vás nevyšel ten vzor, který se vám líbil ze všeho nejvíce.) 

 

Můžete se také těšit na sladké i slané dobroty, které pro nás upekla naše postýlkovská rodina nebo přátelé (Lucka s Emčou a Sebíkem, Verča s Vaneskou a babičkou, Romča s Mathim a Miou, babičky... ). 

 POHÁDKOVÉ VÍTÁNÍ JARA (4)

Všichni jste srdečně zváni. Budeme ale rádi, když nám dáte předem vědět, že dorazíte. Třeba tak, že svou účast potvrdíte ve facebookové události  (kde postupně budeme přidávat aktualizace a novinky) nebo nám napíšete, jak moooc se na nás těšíte :-)

 

A kde nás najdete?

Budeme se na Vás těšit v našem pardubickém showroomu #zasijseaspi na adrese Pod Vinicí 2845 v Pardubicích (kousek od Kauflandu).

SHOWROOM OTVIRACKA

 Kde můžete zaparkovat?

Náš showroom se nachází na sídlišti, kde můžete také zaparkovat. V případě plných míst můžete využít vzdálenější parkoviště v nákupní zóně u Kauflandu nebo Lidlu.