Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

#USPAVAMESKNIZKOU

                ????BŘEZNOVÁ VÝZVA = SOUTĚŽ pro malé i velké čtenáře ????
                              Aneb #uspavamesknizkou i s Postýlkovem. 
březnová výzva s Postýlkovem (1)
 
 
 
Také si i po letech pamatujete na ten vzácný čas, kdy si s vámi rodiče zalezli do pelíšku a přečetli pár stránek z oblíbené knížky? To bylo to pravé usínání...Rádi bychom tuto tradici obnovili a přenesli ji i na další generaci našich malých snílků.
 
Čtete dětem každý den? Nebo alespoň někdy, když vám zbyde špetka času?
Pojďte se společně s námi do konce března inspirovat knížkami, po kterých se budou dětem zdát ty nejkrásnější sny a vyhrát tak krásnou knížku plnou Pohádek z naší zahrádky, kterou ilustrovala naše autorka loga a dalších postýlkovských motivů Alucca.cz. Přidáme i po dřevu voňavou záložku se jménem nebo motivem na přání.
 
Jak se do výzvy zapojit? 
 
Označte nás na sociálních sítích (Facebooku nebo Instagramu) Postýlkov.cz s přidaným hashtagem #uspavamesknizkou s jednou nebo více fotek. Ať už se snímkem/ videem z vašeho knížkového uspávacího rituálu, oblíbené knížky nebo čtecího koutku. Kreativitě se meze nekladou ????
 
Předejme si vzájemné tipy na oblíbené knížky, ilustrátory... nebo se s námi prostě jen podělte o to, kdo u Vás častěji čte a proč. 
VANOCNI FOTKY
 
Kdy vylosujeme výherce? 
 
???? 2. dubna, který je mimo jiné označovaný jako Mezinárodní den dětské knihy, vylosujeme výherce naší čtecí výzvy. Můžete se těšit na zábavné video z pohádkového prostředí našeho pardubického showroomu, kde pro Vás chystáme zábavnou sobotní akci. 
 
 
Inspirovat nás i sebe můžete na svých profilech několikrát, máte tak třeba větší šanci k získání této pohádkové výhry!
 
 
Těšíme se na ukázku a inspiraci Vašich oblíbených hrdinů - třeba i v prostředí našich postýlek z Postýlkova.