Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

Veletrh FORKIDS 2023 - uvidíme se?

Chtěli jste se s námi vidět osobně, máte to mít!

Balíme na ukázku Vaše nejoblíbenější postele, novinky, vzorníky, skicák a vyrazíme za Vámi na veletrh FORKIDS, který se koná v Praze už tento víkend!

Stavte se za námi ve dnech 20.-22.10.2023 do Letňan na Veletrh For Kids v Praze a pojďme probrat, jak se Vám sladce spí v našich (už Vašich) postelích nebo si přijďte tu svoji poctivou dřevěnou postel nechat navrhnout na míru přímo od výrobců. 

Postýlkov.cz - Veletrh


Na co se můžete tentokrát těšit?

Přivezeme s sebou naši nadčasovou robustní rostoucí verzi postýlky pro miminka, kterou můžou Vaše děti využívat až do školních let.

Zároveň jsme trochu vylepšili Vaši nejoblíbenější postel Aghata, tentokrát v patrové verzi, kterou nově můžete jednoduše složit nebo rozdělit na dvě samostatné postele a vytvořit z ní nespočet variant podle věku dětí. (K vidění bude poprvé právě v Praze!)

Budete si také moct vyzkoušet nejen praktičnost, ale třeba i nosnost našich úložných schůdků se šuplíky, které jsou nedílnou součástí postelí pro sourozence, které spolu sdílí jeden pokojík.

Různé varianty "úložńáků"  pod postel - včetně nadčasového řešení 3v1, tedy kombinace přistýlky a šuplátek.

A samozřejmě jsme nezapomněli ani na kvalitní matrace, které jsou stejně tak důležité pro kvalitní spánek Vás i Vašich dětí.


Zdá se Vám toho moc a nevíte si rady s výběrem ať už postele pro Vás nebo Vaše nejmenší?
Nezoufejte! Byli jsme na tom před pár lety podobně!

4p


Rezervujte si u nás 25min konzultaci ZDARMA, kde se společně podíváme na dispozici vašeho pokoje a projdeme nebo navrhneme možné varianty  řešení postelí, které pro Vás nebo Vaše děti budou tou nejlepší variantou. 
A navíc, ke každé závazné rezervaci dostanete od nás 2 volné vstupenky na veletrh jako dárek!***


P.S. Těšit se můžete také na naši soutěž o hodnotné ceny a spoustu dalšího.

Tak co na to říkáte, uděláte si za námi výlet?

Romča s Tomem a celá naše rodina Postýlkov se na Vás už tento víkend těší! *** Rezervace 25min konzultace ZDARMA: 

Na výstavišti je možné si rezervovat 25min individuální konzultaci zdarma, ke které od nás automaticky dostanete 2 volné vstupenky pro vstup na veletrh, které Vám budou zaslány předem e-mailem. 
Termín i čas je závazný, přijďte prosím včas, kvůli návaznosti dalších schůzek. Díky pozdějšímu příchodu nemůžeme zaručit, že budeme mít dostatečný prostor individuálního návrhu.

Na rezervačním portálu si vyberte datum a čas možné konzultace >>> rezervovat si konzultaci.