Zakázky aktuálně přijímáme s orientačním termínem cca k měsíci listopad. Atypické a náročnější pak pouze po předchozí konzultaci a upřesnění si detailů. Děkujeme, že podporujete malé české tvůrce.

Dubová postel s lany ANDREA (bez žebřin)

Kód: 1634/90X 1634/100 1634/120 1634/90X2 1634/90X7 1634/90X12 1634/90X3 1634/90X8 1634/90X13 1634/90X4 1634/90X9 1634/90X14 1634/90X5 1634/90X10 1634/90X15 1634/90X6 1634/90X11 1634/90X16 Zvolte variantu
84 999 Kč 70 247,11 Kč bez DPH
Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Rádi vyrobíme na míru asi během 3 měsíců... Zvolte variantu
Vyberte barvu:
Velikost postele
Umístění zábrany + počet šuplátek
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Také jste si ji zamilovali na první pohled? Nejste jediní!

Představujeme Vám jedinečnou dubovou postel s lany Andrea, která přinese do Vašeho domova nejen praktičnost, ale také nádech designu i poctivé české kvality.
Tato masivní dubová postel je ideálním řešením pro pohodlné spaní dětí i rodičů. Díky svému promyšlenému designu a pevnosti bude perfektně sloužit jak dětem, tak i dospělým.

Detailní informace

NAVRHNEME I VAŠI VYSNĚNOU LOŽNICI NEBO POKOJÍČEK
NAVRHNEME I VAŠI VYSNĚNOU LOŽNICI NEBO POKOJÍČEK
OSOBNĚ ROZVÁŽÍME A MONTUJEME VE VAŠICH DOMOVECH
OSOBNĚ ROZVÁŽÍME A MONTUJEME VE VAŠICH DOMOVECH
POCTIVÁ ČESKÁ VÝROBA
POCTIVÁ RUČNÍ ČESKÁ VÝROBA
VYRÁBÍME Z POCTIVÉHO MASIVNÍHO DŘEVA Z ČESKÝCH PILNIC
VYRÁBÍME Z POCTIVÉHO MASIVNÍHO DŘEVA Z ČESKÝCH PILNIC

Detailní popis produktu

Proč je tato ručně vyrobená postel z dubového masivu ta nejlepší volba?

1. Unikátní design: Lanové uchycení dodává posteli originální vzhled a zároveň plní funkci ochranného prvku proti pádu.
2. Kvalita na prvním místě: Dubový masiv garantuje stabilitu a dlouhou životnost produktu. Zároveň je také "ťukancovzdorný" = odolá tak všem náletům nejen dětským hrdinům. 
3. Úspora místa: Schůdky s úložnými prostory nabízejí skvělé řešení pro ukládání nejrůznějších věcí, ale zároveň bezpečnější vlez i slez z postýlky.
4. Flexibilní řešení podle Vašich představ: Pod postýlkou máte možnost volby mezi extra lůžkem třeba pro víkendové návštěvy kamarádů nebo úložnými šuplíky pro uschování dětských pokladů (Vaši volbu stačí upřesnit do poznámky).
5. Kompletní individuální servis: Postel Vám překreslíme dle Vašich představ, upravíme možnosti úložných prostor nebo třeba barevné provedení. Ručně opracujeme každý detail a osobně doručíme a sestavíme přímo ve Vašem pokojíčku.


Konstrukce postele je vyrobena z poctivého dubového masivuz kvalitních vysušených dubových fošen o rozměru cca 9 × 4cm, které ručně opracováváme do posledního detailu. Lůžko je dodáváno včetně dubového laťkového roštu (neobjedná-li si zákazník jinak) s celkovou nosností cca 150 kg

U tohoto typu postýlku je součástí sundávací zábrana, která večer bude sloužit proti pádům.

Před zahájením výroby se telefonicky spojíme, kde si upřesníme výšku i celkovou délku postele - dle Vašich možných prostor v pokoji. (Obvyklá šíře schůdku je cca 40-50cm, dle potřeb každého zákazníka). Sami si zvolíte, zda využijete úložné šuplíky nebo  variantu s vnitřní knihovničkou). 

Vaši vysněnou postýlku upravíme a navrhneme přesně podle vašich představ a přání! Pokud by se výrazně lišila této představě, přepočítáme ji rádi na míru. O kalkulaci postýlky pište na email: info@postylkov.cz nebo se s námi spojte přímo na facebooku.

 

Úložné prostory:
Postýlka obsahuje praktické druhé lůžko na kolečkách, které má taktéž nosnost 150kg. Přistýlka musí být vždy o 10cm kratší, než je hlavní matrace na posteli a s maximální šíří 90cm. Pod přistýlkou  si sami zvolíte kombinaci 1 nebo 2 šuplíků. 

Barevné provedení:
Dubový přírodní materiál ošetřujeme vysoce kvalitním zdravotně nezávadným Osmo olejem, který přizná strukturu dřeva a postýlku vyladí k dokonalosti a zároveň vytvoří silnou ochranu proti ťukancům.

Zakázková výroba:
Jsme specialisté na zakázkovou výrobu a naše postele jsou vždy vyhotovené na míru do konkrétního interiéru. Parametry lůžka jsou individuální dle vybrané velikosti postele a vašich konkrétních požadavků a přání.

Zvolíte si požadovaný rozměr spodního lůžka a umístění hlavy dítěte variantou A nebo B - dle přiloženého obrázku v galerii.
 


Postel je kalkulována pro spodní rozměr matrace až 120x200cm a horní lůžko 90x200cm. Celkový rozměr je tedy:

  • spodní rozměr vámi vybrané matrace (vnitřní rozměr lůžka + 10cm) tedy  matrace 120x200 = 130x210xm + šíře schůdků (40-60cm)

  • výška celkové postele závisí na výšce Vašeho stropu, sed uzpůsobujeme tak, aby si pohodlně sedl i dospělý - požadované míry můžete napsat do poznámky
  • výška sedu postele: rošt začíná ve výšce 24cm + výška Vámi zvolené matrace

Doručení a výroba: 
U této zakázkové postele počítejte s výrobní lhůtou 3-4 měsíců - dle aktuální výrobní kapacity. Přesný termín doručení a výroby si upřesníme telefonicky při rekapitulaci ve chvíli, kdy bude materiál připraven. 

Celková cena:
Cena postele je včetně horní i dolní postýlky, roštu, úložných schůdků, další přistýlky nebo úložných prostor, lanového systému a naší montáže. Cena postele je bez dopravy, tu je třeba zvolit na konci objednávky u dopravy. Kalkulace je počítaná dle přesné vizualizace viz.foto - bez žebřin, obložení a dalších prvků. Jiné úpravy na míru budou přepočítány po domluvě. (Osvětlení lze dopočítat po domluvě dle přesných požadavků). 

Dubové postele osobně dovezeme a postavíme přímo ve Vašem pokojíčku.

Kvalitní matrace:
Nezbytnou součástí dětských postýlek a bezpečného a klidného spánku je také kvalitní česká matrace na míru

Doplňkové parametry

Kategorie: ZDUBU
Záruka: 3 roky
Masivní laťkový rošt: ANO, s nosností 150kg
Úložné schůdky: ANO, s pojízdnými šuplátky
Odnímatelná zábrana: ANO, pouze u spodní postele
Úložné prostory: Jsou možné dle výběru v kalkulaci
vyrobeno v ČR: ANO, s láskou
materiál postele: dubový masiv

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.