Vzhledem k aktuální situaci v ČR a předem objednaných zakázek, směřujeme doručení nových objednávek postelí již na další rok - orientačně na celý průběh měsíc LEDEN 2022.. Vzhledem k našemu osobnímu rozvozu je ale možné, že na Váš směr bude volné místo i dříve. Tyto informace Vám můžeme upřesnit hned po přijetí objednávky. Doplňky a matrace jsou doručovány spolu s postelí nebo dle běžné doby dodání, která je uvedena v popisu. Děkujeme v těchto chvílích za pochopení a to, že dáváte přednost malým rodinným firmám z Čech.

MATRACE PRO DĚTI

Zdravý a kvalitní spánek, nejen u dětí, je u nás na prvním místě..

Základem je nejen kvalitní postýlka, ale i kvalitní matrace!

Známe to asi všichniže ne vždy se v našem rozpočtu najde dostatek financí na nové kvalitní věci. Přeci jen ta několik let stará matrace z naší manželské postele ještě poslouží a je škoda ji vyhazovat... :-) Na občasné přespání pro babičku nebo kamarády určitě postačí, na každodenní spaní však nikoliv! 

Vnímáte sami ten rozdíl, když se dobře vzbudíte ze své útulné postele nebo občasného přespání u přátel na rozložené pohovce či proležených matracích z dovolené? Dobrý spánek a odpočinek je u mne základem dobře našlápnutého dne... :) 

Každá taková matrace totiž má nejen hygienické, ale také zdravotní požadavky


Při koupi nové matrace pro dítě byste měli dodržet několik zásad:

Volte pevnější typ konstrukce, ideálně v tuhosti 4 z rozmezí 1-5. Děti nepotřebují zónové matrace, neboť rostou, často se na lůžku stěhují nebo převalují do různých poloh. Základem zdravého spaní u dětí je správná podpora páteře, o čemž rozhoduje kvalita materiálu použitého pro výrobu matrace. Pro děti jsou ideální matrace z kvalitních PUR pěn, které splňují nároky kladené na dětský spánek jak z hlediska pružnosti, prodyšnosti i hygieny.

Krajně nevhodná je pro děti paměťová pěna. Tělo se do ní více zaboří a negativně se ovlivní správný růst dítěte, dokonce může podpořit skoliózu páteře. Potah matrace volte snímatelný, který je možno rozepnout na dvě samostatné poloviny – údržba je pak mnohem jednodušší. Potah by měl být pratelný minimálně na 60 °C.

 

 

 

 
942
676919426769

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

   
 • Nepropustna podlozka Smartcel Novinka Tip Kód: 667/80X
  Chránič matrací - Smartcel Sensitive
  Máme naskladněno!

  Ať už zkoušíte první spaní bez plenek nebo mají vaše dítka pyžamovou párty, nepropustná podložka ochrání Vaši matraci  před nejednou malou nehodou! :) 


  od 1 140 Kč včetně DPH
  od 942,15 Kč
  Značka: Studio zdravého spaní Záruka: 2 roky
 • detska matrace Mirka Novinka Kód: 599/80X
  Matrace do přistýlky - Mirka
  Necháme pro Vás vyrobit

  Kvalita spánku má zásadní význam pro všechny věkové kategorie. Také děti potřebují již od narození kvalitní „ležení“ – důležitá je kvalita lehací plochy a velký význam má u dětí i hygiena lůžka.


  od 4 720 Kč včetně DPH
  od 3 900,83 Kč
  Značka: Studio zdravého spaní Záruka: 3 roky
 • detska matrace Agata Kód: 554/80X
  Matrace Agáta
  Necháme pro Vás vyrobit

  Kvalita spánku má zásadní význam pro všechny věkové kategorie. Také děti potřebují již od narození kvalitní „ležení“ – důležitá je kvalita lehací plochy a velký význam má u dětí i hygiena lůžka.


  od 5 820 Kč včetně DPH
  od 4 809,92 Kč
  Značka: Studio zdravého spaní Záruka: 10 let
 •  
 • detska matrace Vanda 01 Novinka Kód: 557/80X
  Matrace Vanda
  Necháme pro Vás vyrobit

  Kvalita spánku má zásadní význam pro všechny věkové kategorie. Také děti potřebují již od narození kvalitní „ležení“ – důležitá je kvalita lehací plochy a velký význam má u dětí i hygiena lůžka.

   


  od 8 190,01 Kč včetně DPH
  od 6 768,60 Kč
  Značka: Studio zdravého spaní Záruka: 10 let

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem