Ahoj, na našich stránkách stále pracujeme a testujeme, co vše je potřeba zlepšit. Momentální doba realizace postelí a dalších zakázek - je průběh měsíce ZÁŘÍ /ŘÍJEN nebo dle telefonické domluvy! Žádné skladové zásoby nejsou momentálně aktuální. Děkujeme za pochopení.

MATRACE PRO DĚTI

Zdravý a kvalitní spánek, nejen u dětí, je u nás na prvním místě..

Základem je nejen kvalitní postýlka, ale i kvalitní matrace!

Známe to asi všichniže ne vždy se v našem rozpočtu najde dostatek financí na nové kvalitní věci. Přeci jen ta několik let stará matrace z naší manželské postele ještě poslouží a je škoda ji vyhazovat... :-) Na občasné přespání pro babičku nebo kamarády určitě postačí, na každodenní spaní však nikoliv! 

Vnímáte sami ten rozdíl, když se dobře vzbudíte ze své útulné postele nebo občasného přespání u přátel na rozložené pohovce či proležených matracích z dovolené? Dobrý spánek a odpočinek je u mne základem dobře našlápnutého dne... :) 

Každá taková matrace totiž má nejen hygienické, ale také zdravotní požadavky


Při koupi nové matrace pro dítě byste měli dodržet několik zásad:

Volte pevnější typ konstrukce, ideálně v tuhosti 4 z rozmezí 1-5. Děti nepotřebují zónové matrace, neboť rostou, často se na lůžku stěhují nebo převalují do různých poloh. Základem zdravého spaní u dětí je správná podpora páteře, o čemž rozhoduje kvalita materiálu použitého pro výrobu matrace. Pro děti jsou ideální matrace z kvalitních PUR pěn, které splňují nároky kladené na dětský spánek jak z hlediska pružnosti, prodyšnosti i hygieny.

Krajně nevhodná je pro děti paměťová pěna. Tělo se do ní více zaboří a negativně se ovlivní správný růst dítěte, dokonce může podpořit skoliózu páteře. Potah matrace volte snímatelný, který je možno rozepnout na dvě samostatné poloviny – údržba je pak mnohem jednodušší. Potah by měl být pratelný minimálně na 60 °C.

 

 

 

 
4371
4372143714372

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem