Zakázky aktuálně přijímáme s orientačním termínem cca k měsíci listopad. Atypické a náročnější pak pouze po předchozí konzultaci a upřesnění si detailů. Děkujeme, že podporujete malé české tvůrce.

Tvoříme s Postýlkovem: Kreativní balení vánočních dárků pro děti...

S poslední adventní nedělí ve znamení LÁSKY, bych Vám ráda za celou naši postýlkovskou rodinu popřála pohodové vánoční svátky ve zdraví, rodinné pohodě a plné LÁSKY. Lásky k Vašim blízkým, ke všemu co děláte, ale hlavně k sobě samým.
 
Udělejme si čas na všechny, co jsou Vašemu srdci nejblíže a užijme si v poklidu čas společně. Je to totiž ten nejkrásnější dárek, který si společně nejen pod stromečkem můžeme nadělit.
 
Pokud se ale na balení vánočních dárečků teprve chystáte jako já, našla jsem nám trochu inspirace, kterou oceníte nejen při balení dárků vánočních, ale třeba i v průběhu celého roku.
Downloads10
 
 
 

1. Používejte přírodní materiály a tóny. 
 
Pokud chcete sladit jednoduše dárky pod stromečkem a vyhnout se tak barevné smršti, sáhněte po přírodních nebo neutrálních barevných tónech.
Převládat může recyklovaný papír, hnědá, krémová, bílá, béžová nebo jiné pastelové tóny. 
 
 
2. Využijte veškeré dostupné materiály. 
 
Nebojte se při procházce s sebou vzít domů větvičku, šišku nebo jiné přírodní poklady, které cestou najdete. Uvidíte, že kombinace přírodních tónů se zeleným jehličím dárek krásně obzvláštní i provoní. 
 
 
3. Zkuste upustit uzdu dětské fantazie.  
 
Vystříhejte pár bílých koleček, papírových oušek nebo oválných tvarů a namalujte dětem na balíčky jejich oblíbené hrdiny. Velmi snadno se tvoří lesní zvířátka, ale i jiné oblíbené postavičky. 
 
Uvidíte, že takto originální dárky pod stromečkem získají velké ohlasy u celé rodiny. 

4. Mladší děti ocení visačky s fotkou.
 
Máte-li doma menší dítka, která ještě neumí číst, můžete jim visačky zjednodušit tím, že místo jména na ně nalepíte fotky celé rodiny. Svoje dárečky si tak jednoduše poznají, ale s radostí můžou rozdávat i dalším členům.
 
Downloads9
 
 
Inspirovali jste se? 
Jaké balení na vánoční dárky jste letos zvolili vy?
 
Pochlubte se nám na našich sítích a nezapomeňte nás označit s #tvorimespostylkovem