DNES KÓD: DIKYTATO - ušetří 19% + přidá montáž ZDARMA + orosenou odměnu. P.S. Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na SRPEN/ZÁŘÍ. Patrovky a jiné atypické postele již na léto: ZÁŘÍ nebo dle individuální domluvy.

#tvorimespostylkovem: Plánujeme celá rodina!

Znáte to taky? 

Nový školní rok a s ním nové aktivity, časy kroužků a plánování...

postylkov-diar
Před dětmi a prací jsme si pamatovali na minutu přesně, kdo má kdy narozeniny, svátky nebo události na měsíce dopředu... jenže s dětmi a dalšími povinnostmi je to občas všechno jinak. 

I když se narozeniny Vaší nejlepší kamarádky neposunuly o měsíc později nebo včerejší kontrola u lékaře někde na tom lístečku zapsaná byla, v tom každodenním chaosu to prostě z hlavy občas vypadne. Nevím jak jste na tom vy, ale já bych bez diáře nebo plánovacího kalendáře nemohla fungovat! 

Ať plánujete online v mobilu nebo jste milovníci papíru a tužky, možná Vám stačí stejně jako mně verze, kterou si vytisknete a dáte společně na ledničku nebo si jednotlivý týden nalepíte do svého diáře. Mám už za ta léta ozkoušeno, že s tímhle kalendářem mám tak nějak všechno stále na očích :) . 

 

postylkovcz-planovani
Naplánujte si společně s rodinou aktivity, na které se budete těšit společně, ale nezapomeňte připomenout dětem jejich oblíbené kroužky, ale třeba i každodenní povinnosti, které se občas z hlavy vykouří trochu úmyslně :))). 


Pokud občas s partnerem nebo babičkou zapomínáte, kdo jaký den má vyzvednout děti ze družiny, i tohle může být jedna z cest, jak si svoje úkoly a rodinné plánovaní společně připomenout. 

Klidně nechte dětem volnou ruku a Váš rodinný plánovač si ozdobte rodinnými fotkami, obrázky nebo při nejmenším na ledničce ozdobte rozlitým mlíkem s kuličkami. 

Pink Minimalist Weekly Planner (1)     kalendar postylkov    

Jak jste na tom vy? 

Jste spíš plánovací rodinka nebo všemu necháváte volný průběh?

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti co Vám funguje nebo naopak ne - na našich sociálních sítích. 

 

Svoje plánovací kalendáře si můžete jednoduše uložit nebo stáhnout v PDF tady >>> kalendar plan postylkov