Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

#tvorimespostylkovem: Malování na překližkovou šablonu

Svým ratolestem bych splnila všechna přání na světě! Máte to stejně? Stejně tak tomu je i v případě zkrášlování dětského pokojíčku. Miluju tahle dětská království a jsem expert na tvoření dekorací pro naše dva rarachy. Tentokrát jsem vykouzlila originálního medvěda z překližkové šablony, kterého i vy zvládnete levou zadní tlapou! Pojďte se mrknout na mé kreativní tvoření.

Na medvěda potřebujete:

  • tempery (křídové barvy)
  • štětce
  • paletu na míchání barev
  • překližkovou šablonu z Postýlkova (k objednání zde)
  • dobrou náladu a trochu fantazie

Překližková šablona

Namalovat samozřejmě můžete jakékoliv zvířátko či oblíbenou postavu vašich dětí. V Postýlkově vám vytvoří šablonu z dřevěné překližky přesně podle vašich požadavků. Do našeho lesního pokojíčku byl méďa jasnou volbou!

A

Kreativní postup

Na celého medvěda jsem nejprve nanesla podklad – křídovou hnědou barvu ve světlejším odstínu. Následně si pohrála se stínováním, mícháním různých barev a střídáním velikostí štětců. Křídové barvy se skvěle míchají a práci s nimi zvládne každá amatérská malířka i malíř.

Malovat jsem začala od spodních tlap, přes břicho, po tvář a oči. Pokud se vám náhodou něco nepovede, lze křídové barvy hravě přemalovat.

Hodina práce utekla rychlostí blesku, méďu jsem nechala zaschnout a následně jej představila nadšeným dětem. Na pomoc s malováním si můžete přivolat i malé pomocníky a užít si společné tvoření.

B

Na detailech záleží

Dětský pokojíček má své kouzlo díky malým i velkým detailům, které celý interiér zútulňují. Nedílnou součástí našeho pokojíčku je postel PEPINO z Postýlkova, kterou teď střeží ručně malovaný medvěd. Vedle něj jsem navíc umístila lampičku ve tvaru měsíce a designové polštářky.

C

 

Líbí vám naše společné podzimní tvoření líbí? Vyzkoušíte to? Budeme rádi, když se s námi o vaše výrobky podělíte na sítích pod #tvorimespostylkovem nebo nám rovnou pošlete fotku do zpráv! Podzimní tvoření si pro vás připravila @zase_Lucian.

Překližku i další dřevěné doplňky můžete objednat přímo na e-shopu Postýlkov.cz