20 % sleva + dřevěné zrcadlo jako DÁREK s kódem: VYBIRAMSRDCEM / Aktuální doba výroby zakázkových postelí a postýlek je - orientačně na celý průběh měsíce ČERVENEC 2022.

#tvorimespostylkovem: Malování na překližkovou šablonu

Svým ratolestem bych splnila všechna přání na světě! Máte to stejně? Stejně tak tomu je i v případě zkrášlování dětského pokojíčku. Miluju tahle dětská království a jsem expert na tvoření dekorací pro naše dva rarachy. Tentokrát jsem vykouzlila originálního medvěda z překližkové šablony, kterého i vy zvládnete levou zadní tlapou! Pojďte se mrknout na mé kreativní tvoření.

Na medvěda potřebujete:

  • tempery (křídové barvy)
  • štětce
  • paletu na míchání barev
  • překližkovou šablonu z Postýlkova (k objednání zde)
  • dobrou náladu a trochu fantazie

Překližková šablona

Namalovat samozřejmě můžete jakékoliv zvířátko či oblíbenou postavu vašich dětí. V Postýlkově vám vytvoří šablonu z dřevěné překližky přesně podle vašich požadavků. Do našeho lesního pokojíčku byl méďa jasnou volbou!

A

Kreativní postup

Na celého medvěda jsem nejprve nanesla podklad – křídovou hnědou barvu ve světlejším odstínu. Následně si pohrála se stínováním, mícháním různých barev a střídáním velikostí štětců. Křídové barvy se skvěle míchají a práci s nimi zvládne každá amatérská malířka i malíř.

Malovat jsem začala od spodních tlap, přes břicho, po tvář a oči. Pokud se vám náhodou něco nepovede, lze křídové barvy hravě přemalovat.

Hodina práce utekla rychlostí blesku, méďu jsem nechala zaschnout a následně jej představila nadšeným dětem. Na pomoc s malováním si můžete přivolat i malé pomocníky a užít si společné tvoření.

B

Na detailech záleží

Dětský pokojíček má své kouzlo díky malým i velkým detailům, které celý interiér zútulňují. Nedílnou součástí našeho pokojíčku je postel PEPINO z Postýlkova, kterou teď střeží ručně malovaný medvěd. Vedle něj jsem navíc umístila lampičku ve tvaru měsíce a designové polštářky.

C

 

Líbí vám naše společné podzimní tvoření líbí? Vyzkoušíte to? Budeme rádi, když se s námi o vaše výrobky podělíte na sítích pod #tvorimespostylkovem nebo nám rovnou pošlete fotku do zpráv! Podzimní tvoření si pro vás připravila @zase_Lucian.

Překližku i další dřevěné doplňky můžete objednat přímo na e-shopu Postýlkov.cz

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení