Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - nebo dle individuální domluvy.

#tvorimespostylkovem: Jarní zápichy od Aluccy

Také by vaše dítka pořád něco tvořila, ale vám už docházejí nápady anebo kreativita? Máme pro vás jeden tip, ke kterému budete potřebovat jen tiskárnu, papír, nůžky a barvičky.

Znáte výtvarnici Alucca, která má i stejnojmenný e-shop? Najdete v něm spousty vystřihovánek, razítek, dekorací a spousty dalšího. Jestli vám přijde její styl povědomý, není to náhodou. Naše postýlkovské logo má na svědomí právě ona :-)

 

Naše Verča s Vaneskou se tentokrát vrhly na jarní vystřihovánky, které si můžete za drobný peníz na stránkách Aluccy zakoupit i vy. Holky je pro tentokrát vybarvily akvarelovými barvami, které se postaraly o zajímavý duhový efekt. Krásně budou vypadat ale také anilinky, vodovky a nebo klidně pastelky. Záleží, co máte zrovna po ruce.

              

 

Doporučujeme vytisknout si je vždy vícekrát, můžete si doma udělat rovnou celou květinovou „zahrádku“ anebo hejno barevných ptáčků :-)

Za pomoci izolepy anebo tavné pistole k nim můžete přilepit špejli a zápich do květináčku či vázy je na světě. Nebo do nich nůžtičkami z manikúry vystřihněte malou dírku, kterou provléknete bavlnku či stužku a můžete si vybarvené ptáčky zavěsit třeba do vázy na rozkvetlé větvičky třešní.

 

    

 

Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše výtvory na sítích pod #tvorimespostylkovem nebo nám je zašlete rovnou do zpráv! :-)