Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - nebo dle individuální domluvy.

#tvorimespostylkovem: Adventní kalendář

1_1

 

První advent = ten správný čas na přípravu adventního kalendáře pro vaše malé poklady. Už dávno neodbýváme děti jen klasickým čokoládovým adventním kalendářem. Teď tu vládne trend těch pytlíčkových či krabičkových, do kterých můžou maminky svým dětem našupat různé dobrůtky, drobné hračky a zábavné úkoly. Čím originálnější nápady, tím lepší. A děti se na toto období vždycky tak moc těší, alespoň ty naše. :)

A pokud nemáte čas, nebo chuť vyrábět nějaké speciální šité sáčky, nebo jste zazdili koupi podobného kalendáře mám pro vás rychlý tip, jak si jeden takový domečkový zhotovit z obyčejných svačinových sáčků.

Potřebujete:

  • papírové svačinové sáčky (seženete v běžném supermarketu, já našla v coop)
  • bílý fix
  • děrovačku
  • provázek a nůžky

 

Jednoduchý postup:

Každý sáček si naohýbejte, jak potřebujete, například do tvaru domečku. Pak už jen kreslete, jak vás napadne. Až budete mít hotovo, vložte do sáčku drobnost, složte zpět do požadovaného tvaru, děrovačkou vytvořte díru, protáhněte skrz ní provázek a zavěste. Na klacek z lesa, na dřevěný žebřík, na ramínko. To už nechám na vás. Dozdobíte větvičkou, světýlky a máte hotovou malou vesničku s adventním kalendářem v jednom.

 

Návrh bez názvu


Pokud si lámete hlavu co do kalendáře, když nechcete děti obdarovávat sladkostmi, můžete vymyslet nějaké zábavné úkoly, hry, u kterých se pobavíte společně, rozmístit do pár sáčků dílky puzzle, pexeso, lego, modelínu, pro holčičky šperky, sponečky... Nemusí být nutně plný hraček. Však brzy přijde taky Ježíšek. ✨

 

Návrh bez názvu (1)_1

 

Líbí se vám naše společné tvoření? Vyzkoušíte vytvořit adventní kalendář? 

Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše výtvory na sítích pod #tvorimespostylkovem nebo nám je zašlete rovnou do zpráv! :)

 

Podzimní tvoření si pro Vás připravila @zase_Lucian.