Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

Rostoucí postýlka pro miminka ze smrkového masivu je na světě!

V Postýlkově neustále vylepšujeme funkčnost našich postýlek a jako zkušení rodiče si plně uvědomujeme, jak je důležitý je kvalitní spánek, maximální bezpečí dítěte a dostatek prostoru pro veškeré nezbytnosti a výbavičku, kterou potřebujeme mít neustále po ruce. Naše designérka a zároveň dvojnásobná maminka Romča několik let navrhovala a neustále vylepšovala postýlku, která s dítětem poroste od narození až do školních let a její sen se nyní stal skutečností. Víceúčelová rostoucí postýlka ze smrkového masivu je na světě! Posuďte sami – není skvělá?

 

1prvni

 

Víceúčelová postýlka s dítětem poroste od jeho narození až do školních let! Postel může sloužit jako postýlka pro miminko s praktickým přebalovacím pultem, který lze později oddělit jako samostatná komoda se třemi úložnými šuplíky. Po čase, až nebudete potřebovat komodu s miminkovskou postýlkou, lze postel jednoduše rozšířit na plnohodnotnou postel pro matraci rozměru 90 × 200 cm. Šuplíky jsou opatřeny bytelnými pojezdy a pojmou všechny potřebné věci pro přebalování, koupání nebo později například i oblíbené hračky nebo rozečtené knížky.

Přistýlka i úložný prostor

Během navrhování postýlky jsme mysleli i na probděné noci, kdy chcete být svým dětem nejblíže, a proto je pod postýlkou uložená praktická přistýlka s nosností cca 150 kg, vyplněná volně položenou sololakovou deskou. Šuplík lze využít jako také jako plnohodnotné lůžko i pro návštěvu babi s dědou nebo jako praktické úložné místo na deky a peřinky. Rozměr přistýlky je 90 × 190 × 13 cm, pro kterou je ideální speciálně navržená zdravotní matrace Mirka.

2p

Dostatek prostoru

Během přebalování či převlékání vašeho miminka oceníte dostatek prostoru na přebalovacím pultu, kam se pohodlně vejde celá designová výbavička i úložné boxíky s nezbytnostmi pro péči o miminko.

Postýlku vám ručně natřeme a sladíme do nadčasových ekologických a nezávazných přírodních tónů z aktuálního vzorníku. Můžete se inspirovat naší variantou kombinující bílou barvu a bukové dřevo nebo si navrhnout svoji vlastní.

3p

Exkluzivní design

Designérka postýlky Romča čerpala z vlastních zkušeností a potřeb během péče o dvě děti a vytvořila variabilní postýlku s nadčasovým designem, která místo i finance při pořizování jednotlivých částí nábytku v dětském pokoji. Samotná postýlka je navíc nastavitelná ve 3 výškových polohách - pro novorozeně, batole a děti v předškolním věku a její nosnost je díky masivnímu laťkovému roštu150 kg.

Postel je ručně postavena a navržena v naší rodinné firmě ve východních Čechách, odkud vám domů přivezeme nejen bytelnou masivní smrkovou postel, ale i vůni stromů z českých lesů.

4p

Domečková stříška

Součástí víceúčelové postýlky je domečková stříška, kterou si můžete ozdobit příjemnými světýlky, lapačem snů, akvarelovými samolepkami nebo jinými dekoracemi a doplňky z šicí dílny. Domečkovou stříšku lze časem jednoduše oddělit od postýlky.

5p

Zdravotní matrace na míru

Víceúčelová postýlka je vybavena zdravotní matrací o velikosti 90 × 120 × 10 cm, speciálně navrženou s odborníky ve studiu Zdravého spaní JMP. Zdravotní matrace Adélka je vyrobena na míru, z vysoce kvalitní PUR pěny, která splňuje veškeré potřebné atesty pro kvalitní a bezpečný spánek miminek

6p

Luxusní doplňky

Kvalitní výbavičku nejen do postýlky z luxusních výběrových látek doporučujeme pořídit u špičkové české firmy Handmade By Luci. 

7p

 

Ocenili byste k postýlce ještě jiné na míru doladěné vychytávky? Napište mi a společně vymyslíte to nejlepší řešení přímo pro Vaše miminko. 

Postýlku si můžete osobně vyzkoušet a prohlédnout v našem pardubickém showroomu #zasijseaspi.