Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

Personalizované dřevěné dekorace do dětského pokojíčku

Udělejte radost vašim malým andílkům personalizovanou dřevěnou dekorací. Dekorace z dřevěné překližky hravě vyladí dětský pokojíček, mohou připomínat porodní míry vaší malé lásky nebo vytvořit útulné prostředí díky svítícím mráčkům se jménem. Pomyslnou třešničkou je pak možnost originálního malování překližkových dekorací od naší šikovné malířky Páji. Kterou dekoraci vyberete vy?

file1092

Originální doplňky

Jednoznačně nejoriginálnější dekorací je personalizovaná cedulka se jménem dítka. Vybírat můžete z několika druhů duhy s porodní mírou a váhou miminka, jménem s hvězdami, měsíčkem Spinkáčkem nebo ručně malovanou cedulkou se jménem na dveře. 

1

Dřevěné cedulky

Mezi dětmi jsou velmi oblíbené také dřevěné cedulky ve tvaru balónků. Zvolit si můžete jejich velikost i barevné kombinace. Každý balónek vybavíme jutovým provázkem pro maximální autentičnost. Na balónky lze navíc vyglavírovat jméno vašeho dítka.

2

Svítící mráček

Pro spokojené usínání a klidný spánek dětí jsme vytvořili svítící mráček v růžovém, modrém, krémovém a mátovém barevném provedení, se jménem vašeho dítka. Stínítko ve tvaru mráčku zajistí útulné prostředí dětského pokojíčku a zbaví děti strachu z bubáků pod postýlkou. 

3