Vzhledem k aktuální situaci v ČR a předem objednaných zakázek, směřujeme doručení nových objednávek postelí již na další rok - orientačně na celý průběh měsíc LEDEN 2022.. Vzhledem k našemu osobnímu rozvozu je ale možné, že na Váš směr bude volné místo i dříve. Tyto informace Vám můžeme upřesnit hned po přijetí objednávky. Doplňky a matrace jsou doručovány spolu s postelí nebo dle běžné doby dodání, která je uvedena v popisu. Děkujeme v těchto chvílích za pochopení a to, že dáváte přednost malým rodinným firmám z Čech.

Nejčastější dotazy

"Z jakého materiálu je postel vyrobena?"

Náš materiál není odpadový lepený euro hranol, ale kvalitní vysušené smrkové truhlářské fošny, které následovně rozřežeme na požadované profily Vaší postele. Dřevo osobně vybíráme od zaručených českých pil, které do posledního detailu ručně opracujeme. 


"Je možné udělat postel na míru?"

Především se specializujme na zakázkovou výrobu. Byť jsou naše postele typově stejné, každá z nich má u nás svůj osobní příběh a je dělaná na míru s láskou. 


"Je rošt součástí postele a jakou má nosnost?"

Ano, veškeré postele jsou dodávány včetně laťkového roštu (neobjedná-li si zákazník jinak). Průměrná doporučená nosnost našich postelí je cca 150 kg - přesný váhový odhad je vždy uveden v popisu u konkrétního typu postele. 

Při volbě lůžka šíře od 120 cm jsou rošty pro větší stabilitu vystuženy středovou nohou. 


"Lze vyrobit odnímatelnou zábranu a později ji odstranit?" 

Ano, u "neplůtkových" typů postelí lze na přání vyhotovit odnímatelnou zábranu.   


"Kolik kusů a jak velký balík mi přijde domů?"

Průměrná váha postýlky se pohybuje mezi 10 - 50 kg (dle vybraného typu postele + jejich možných doplňků).

Jelikož bychom postýlku do auta ani do Vašich futer nevmáčkli,  doručujeme postýlky v demontu tak, aby následná montáž byla pro Vás co nejjednodušší.

Rošt, čela i rámy postele doručujeme odděleně, aby při dopravě nedošlo k jejich poškození.

Očekávejte tedy 4 - 5 balíků, se kterými se bude lépe manipulovat a budou připraveny na co nejsnazší sestavení Vašeho nového stylového nábytku (viz. montážní schéma, které najdete na našich stránkách ke stažení).