Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

Showroom

1prvni

 

DSC_1938

Osobní setkání

Naši zákazníci jsou pro nás na prvním místě. Proto vás rádi pozveme na dobrou kávu, u které si vyslechneme vaše přání a požadavky a následně společně navrhneme dětskou postýlku přesně podle vašich představ, na míru daného interiéru a vyladíme ji do posledního detailu. 

4p

Výběr typu a barevného provedení

Během osobní konzultace vybereme ideální typ postýlky právě do vašeho dětského pokojíčku a pohodlně také vyzkoušíme kombinaci barev pro snovou postýlku. V showroomu si prohlédnete jednotlivé barevné varianty a povrchové úpravy našeho dřeva.

DSC_55ffff13

Návrh dětské i manželské postele

V Postýlkově pro vás na míru navrhneme dětské postýlky i manželské postele. Nebojte se zeptat na všechno, co vás zajímá od druhů materiálů, přes povrchovou úpravu, až po funkční noční stolečky.

Návrh bez nátzvu (14)

Před návštěvou showroomu si vždy předem rezervujte vaši konzultaci, abychom na vás měli dostatek času a mohli vše probrat do toho nejmenšího detailu. 

 

 

Těšíme se na vás! ❤️