Děkujeme, že podporujete malé tvůrce. Veškeré zakázkové postele přijímáme již na červenec - srpen/ patrovky a jiné náročnější postele již na léto: srpen - září/ nebo dle individuální domluvy.

ROSTEME SPOLEČNĚ a možná hledáme právě TEBE!

Víte, co je to postýlkovská rodina? 

Jsme tým lidí, kteří se denně starají o to, aby naše děti spaly v postelích, které jsou nejen pohodlné, ale také bezpečné a plné kouzla. Naše práce není jen o dřevě, nýbrž o lidech a jejich snech.

Protože věříme, že každý z nás si zaslouží místo, kde se může cítit opravdu doma.  A právě teď se naše rodina rozrůstá!

Rozhlížíme se po třech nových členech, kteří se k nám přidají a pomohou nám psát další nový příběh našeho postýlkovských snů. 

A kdo nám v naší malé rodinné firmičce chybí? Nejsi to právě ty?

1️⃣ Hledáme mistra svého oboru, šikovného kutila/truhláře, který miluje práci se dřevem a výzvy všeho druhu. Pokud máte šikovné ruce a zároveň zvládáte kreativní myšlení, budete se u nás cítit jako ryba ve vodě. 🐠

Tvojí náplní bude: stavba zakázkových/ atypických a manželských postelí z výběrového druhu dřeva. Pokud miluješ výzvy a baví Tě tvořit a přeměňovat dětské sny v realitu, je tato práce přímo pro Tebe!

Práce je v naší dílně v Chrasti u Chrudimi, případná montáž u zákazníků doma po celé ČR (Pouze za záskok při nemoci apod.) - časově cca od 6.-15.00 nebo dle domluvy/nebo možné vést odpolední směnu.

Ploché Rozložení Řemeslné Nástroje Post na Facebook

2️⃣ Hledáme také truhláře juniora.
Máte sice teprve první zkušenosti s truhlařinou, ale dřevo vám je blízké a toužíte po tom učit se více? U nás dostanete šanci! 🎓

Tvojí náplní bude: postupné seznámení s přípravou a opracováním dřeva. Broušení, kytování a příprava dřeva ke stavbě postýlek bude na denní bázi. Dle šikovnosti, až se naučíš stavět jednotlivé komponenty k postelí, až po samotné jednoduché postele nejen pro děti. 
Práce je v naší dílně v Chrasti u Chrudimi, případná montáž u zákazníků doma po celé ČR  - časově cca od 6.-15.00 nebo dle domluvy/ nebo možné odpolední směny. 


3️⃣ Hledáme asistentku/ pravou ruku naší Romči ke komunikaci nejen se zákazníky.

Máš ráda komunikaci a nevadí ti být usměvavá už po hlase? Miluješ připravování balíčků a umíš jim dát péči, kterou si zaslouží? Pak hledáme právě tebe!

Hledám asistentku do naší kanceláře. Tvým hlavním úkolem bude komunikace se zákazníky, jak telefonicky, tak emailem. Nezní to skvěle? 😊

Co od tebe potřebujeme?

  • Přátelskou komunikaci na úrovni, která zákazníky potěší, ale i dostatečně informuje.
  • Samostatnost a schopnost poradit si s jakoukoliv situací - dohledat si informace ať už na našich stránkách nebo přímo v naší dílně.
  • Poskytovat zákazníkům veškeré informace o jejich objednávkách a poradit jim s výběrem.

Ráda si občas vyjdeš na procházku? Skvělé! Vyzvedávání a posílání drobných balíčků si tím můžeš zpříjemnit. Po zaučení a domluvě můžeš využít jeden den v týdnu na práci z domova.

Hledám svoji pravou ruku, která zjistí, zavolá a pošle to, co bude potřeba. Nástup je možný ihned, takže pokud hledáš práci, kde můžeš začít hned, máme pro tebe skvělou příležitost! Bohužel, nástup od září nebo konce roku není možný, protože asistentku potřebuji jako sůl! 😊

Pracovní doba je od 8:00 do 14:30 v Chrasti u Chrudimi. (Po zaučení možné 1 den v týdnu jako HomeOffice).
Pokud si myslíš, že jsi ta pravá, napiš nám co nejdříve

Ploché Rozložení Řemeslné Nástroje Post na Facebook
Znáte někoho, kdo by do naší rodiny zapadl? Sdílejte tento příspěvek, pomozte nám najít nové členy naší rodiny.

Že jste to vy? Pak se nebojte ozvat! Věříme, že práce by měla být radost a že každý z nás by měl mít možnost dělat to, co ho naplňuje. Pokud se vám to líbí, rádi Vás do našeho rodinného světa přidáme! 

Svůj životopis, důvod, proč bychom měli vybrat právě Vás, nám pošlete na: spoluprace@postylkov.cz včetně tel. kontaktu na Vás.