Ahoj, na našich stránkách stále pracujeme a testujeme, co vše je potřeba zlepšit. Momentální doba realizace postelí a dalších zakázek - je průběh měsíce PROSINEC nebo dle telefonické domluvy! Žádné skladové zásoby nejsou momentálně aktuální. Z rodinných důvodů máme v týdnu 11.-20.9. omezenou komunikaci na všech našich dostupných zařízeních. Děkujeme za pochopení.
 

Matrace Agáta

 
Dostupnost Výroba na zakázku 3-4 týdny
4 371,90 Kč
5 290 Kč včetně DPH
   
Kód produktu 554
Kategorie MATRACE PRO DĚTI
 

Matrace Agáta plus: 

Sendvičová matrace Agáta plus*** je určena pro děti od cca 2–3 let až do dospělosti. Horní a spodní vrstva je vyrobena z vysoce kvalitní polyuretanové pěny CELTEX®, střed matrace tvoří pěna Duren®. Povrch matrace je zjemněn tzv. nopkováním, které zaručuje výtečnou ventilaci povrchu.

Matrace Agáta plus se vyrábí na míru. Jádra větší než 200 × 100 cm jsou lepená ze dvou nebo více dílů. Matraci je vhodné položit na pevný dřevěný rošt nebo na lamelový rošt z předehnutých lamel. Matrace je možno polohovat. Standardní provedení: rozměr 200 x 90 cm, ostatní rozměry budou zhotoveny na přání zákazníka.

Doporučené typy potahu: Medical, Medicott s možností praní na 90 °C.

Parametry: 

Výška matrace Agáta plus:
cca 16 cm (výška jádra 14 cm) 

1 tvrdost matrace:
střední (KS), která vyhovuje požadavku na spaní dětí

Střední třída ***

Snadná údržba

Testováno na životnost

Klinicky testováno

Prodloužená smluvní záruka 3 roky na jádro matrace

 

Matrace pro děti:

Kvalita spánku má zásadní význam pro všechny věkové kategorie. Také děti potřebují již od narození kvalitní „ležení“ – důležitá je kvalita lehací plochy a velký význam má u dětí i hygiena lůžka.

Spaní dětí má svá specifika. Děti potřebují pro svůj zdravý růst a vývoj kvalitní matraci, spíše pevnější typ konstrukce, ideálně ve střední tvrdosti. Kvalitní matrace pro dospělé jsou většinou zónové. U dětí není třeba, aby matrace měla výrazné zónování – děti rostou, často se na lůžku „stěhují“ do různých poloh, a tak výraznější zónování u matrace pro děti postrádá smysl. Zásadní je správná podpěra páteře – tj. kvalitní materiál matrace. Ideální jsou pro děti matrace z kvalitních PUR pěn, které vyhoví jak z hlediska pružnosti matrace, tak i z hygienického hlediska. Důležitý je potah matrace – měl by být snímatelný s možností praní minimálně na 60 °C, ideálně na 90 °C.