Aktuální doba výroby postelí a postýlek je - orientačně na celý průběh měsíc BŘEZEN 2022. / Doplňky a matrace jsou doručovány spolu s postelí nebo dle běžné doby dodání, která je uvedena v popisu. Děkujeme v těchto chvílích za pochopení a to, že dáváte přednost malým rodinným firmám z Čech. NAŠE STRÁNKY JSOU AKTUÁLNĚ VE VÝSTAVBĚ, OMLUVTE PŘÍPADNÉ TECHNICKÉ NEDOKONALOSTI :)

Matrace do postele

Pro zdravý růst a vývoj dětí nabízíme kvalitní matrace s pevnějším typem konstrukce. Dětské matrace obvykle nedisponují výrazným zónováním, protože rostou a často je spánku mění polohy. Zásadní funkcí matrací pro děti je správná podpora páteře – tj. kvalitní materiál. Nejvhodnější jsou matrace z kvalitních PUR pěn, které splňují požadavky na pružnost i z hygienu. Příjemným prvkem pak je snímatelný potah matrace s možností praní minimálně na 60 °C.

detska matrace Agata
Tip
Matrace Agáta
Necháme pro Vás vyrobit
od 5 820 Kč

Kvalita spánku má zásadní význam pro všechny věkové kategorie. Také děti potřebují již od narození kvalitní „ležení“ – důležitá je kvalita lehací plochy a velký význam má u dětí...

554/80X
1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení