Vzhledem k aktuální situaci v ČR a předem objednaných zakázek, směřujeme doručení nových objednávek postelí již na další rok - orientačně na celý průběh měsíc LEDEN 2022.. Vzhledem k našemu osobnímu rozvozu je ale možné, že na Váš směr bude volné místo i dříve. Tyto informace Vám můžeme upřesnit hned po přijetí objednávky. Doplňky a matrace jsou doručovány spolu s postelí nebo dle běžné doby dodání, která je uvedena v popisu. Děkujeme v těchto chvílích za pochopení a to, že dáváte přednost malým rodinným firmám z Čech.
Novinka Tip Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Mantinel ŽIRAFKA

 

Cena je uvedena za 0,5 m. 

Objednávat můžete v minimální délce 1,5 metru, poté lze objednávat po půl metrech.

Objednávejte tedy pro 1,5 = 3x0,5, 2m = 4x 0,5 m ,...

Dostupnost Rádi ušijeme
330 Kč
399,30 Kč včetně DPH
   
Kód produktu 620
Značka Postýlkov.cz
Kategorie MANTINELY
Záruka 2 roky
 

Je něco lepšího než klidný a bezpečný spánek? U děti to platí dvojnásob... :)

Za mě je to jedna z nejdůležitějších věcí pro vydařený den. Náš originální žirafí mantinel je ušitý z příjemné bavlny a vyplněn je antialergickým dutým vláknem. Kombinace těchto dvou materiálů zajistí příjemné útulné prostředí kolem Vašeho děťátka a navíc vykouzlí originální postýlku.

Dětské mantinely jsem si oblíbila pro jejich všestranné využití. Lze je jednoduše ovinout kolem postýlky, čímž zajistí bezpečný spánek, ale i pohyb dítěte. Velmi dobře poslouží také jako hnízdečko při sedu dítěte nebo jako zábrana ve větší posteli. A k tomu všemu je i originálním doplňkem do každého dětského pokojíčku.

Naši nejmenší zákazníci si tento mantinel oblíbili i toho důvodu, že si s ním v postýlce hrají a převalují se s ním ze strany na stranu... pomůže jim to tak při prvních pohybových pokusech.

Objednávat můžete v minimální délce 1,5 metru, poté lze objednávat po půl metrech.

Objednávejte tedy pro 1,5 = 3x0,5, 2m = 4x 0,5 m ,...


BAVLNA
výška cca 25cm
výplň :duté vlákno, antistatické a antibakteriální
mnohostranné využití
moderní design
kvalitní zpracování
baleno v praktickém obalu
jemné praní na 40 °C, po vyprání natřepejte, vytvarujte a nechte volně uschnout (ne do sušičky)
vyrobeno v  rodinné dílně ve východních Čechách

Produkty Postýlkov.cz splňují požadavky stanovené vyhláškou MZČR č.84/2001 Sb. o hygienických požadavcích na hračky a výrobky pro děti do 3 let.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: