SLAVÍME 4. NAROZENINY!

DUBEN (47)

Je to tak! 

Uteklo to jako voda a Postýlkov.cz slaví 4. narozeniny!

 

Byť první postel jsme původně stavěli pro našeho syna Mathiho, jelikož jsme na našem trhu nenašli opravdu bytelnou postel z masivu, která bude nejen skvěle vypadat, ale s přehledem unese i našeho taťku Toma, tak už 4. rokem rozvážíme poctivé české postýlky do Vašich rodin.

 

Máte chuť naše narozeniny oslavit s námi? Směle do toho, připravili jsme pro Vás oslavu, ke které se můžete připojit třeba i z Vaší letní dovolené :) . 

Nalejte si skleničku oblíbeného drinku, vyberte svoji vysněnou postel z masivu a k objednávce napište kód: SLAVIME4 

Ten Vám v rámci narozeninových oslav odečte nejen - 22 % z masivní postele pro děti i dospělé, ale zařídí Vám naši osobní dopravu zcela ZDARMA po celé ČR + Vám navíc přinese i malý dřevěný dárek ve tvaru dřevěné cedulky na zeď nebo třeba vchodové dveře. 

 

Jak naše oslavy budou trvat dlouho?

Záleží na tom, kolik príma rodin se rozhodne slavit s námi! Protože jsme zakázkové truhlářství a postýlky stavíme pro každého zvlášť jednotlivě a na míru, jsme kapacitně omezeni. Platí tedy pouze do naplnění výrobní kapacity. 

 

Dáreček ve formě dřevěné cedulky budeme ale rozdávat ke každé posteli do konce července. :) 

 

(Akce se nedá kombinovat s jinou slevou. Můžete ji využít na veškeré  klasické i domečkové jednolůžkové postele jak na postele pro děti, teenagery i manželské postele pro dospělé! ) 

Zpět do obchodu