Vzhledem k aktuální situaci v ČR a předem objednaných zakázek, směřujeme doručení nových objednávek postelí již na další rok - orientačně na celý průběh měsíc LEDEN 2022.. Vzhledem k našemu osobnímu rozvozu je ale možné, že na Váš směr bude volné místo i dříve. Tyto informace Vám můžeme upřesnit hned po přijetí objednávky. Doplňky a matrace jsou doručovány spolu s postelí nebo dle běžné doby dodání, která je uvedena v popisu. Děkujeme v těchto chvílích za pochopení a to, že dáváte přednost malým rodinným firmám z Čech.

Naše doprava nad 12.000,- ZDARMA

Dopravců jsme vyzkoušeli již celou řadu, ale žádný pro nás nebyl 100% jistotou, aby Vaše zakázka dorazila v pořádku tak, jak jsme ji z naší dílny odeslali.

V rámci našeho zákaznického servisu i osobního přístupu, který je pro nás na prvním místě,  jsme zvolili variantu VLASTNÍ DOPRAVY. Ručíme za to, že postýlka se k Vám dostane se stejnou láskou, jako byla po celou dobu vyrobena. 

54257014_389966074920568_2262784544732086272_o


Jak to funguje v praxi?

Několikrát do měsíce osobně postýlky rozvážíme napříč celé ČR za jednotnou cenu 726,-Při objednávce 2 a více kusů postelí nebo pokud objednávka přesáhne částku 12.000,- (bez DPH) , máte od nás dopravu i balné zcela ZDARMA!  

(O přesném termínu a času doručení budete předem kontaktování e-mailem i telefonicky.)


Po pardubickém kraji ji osobně ZDARMA dovezeme až k Vám.

 V případě potřeby Vám rádi pomůžeme zásilku vynést až k Vám do bytu či domu. 

Možné je také osobní vyzvednutí v naší truhlářské dílničce Horce u Chrudimi (vždy však po předchozí telefonické domluvě).

Postýlky kvůli špatným zkušenostem neodesíláme přes žádnou přepravní službu.

Trváte-li na tom a spěcháte na ni, můžeme ji odeslat přes dopravce Toptrans, s tím, že však neručíme za poškození postýlky a její reklamace je dle obvyklých standardních lhůtách, které má určen přepravce. Tj. 30 dní + aktuální doba s respektováním časových možností v naší dílně.