Vzhledem k zakázkové výrobě a blížícímu se období Vánoc, kdy chceme mít jistotu, že budou Vaše postýlky doručeny včas, přijímáme objednávky již na LEDEN 2023. Děkujeme za pochopení.

Hravé cihličky - sada 25 ks

Ohromná dětská stavebnice pro aktivní děti od mrňat až po školáky.

Hravé cihličky jsou hračka, která rozvíjí dětskou kreativitu, zručnost, představivost a také schopnost vnímat prostor kolem sebe. Hračka, která bude vaše děti bavit. A to jsou přece základy, na nichž se dá stavět :)

Máme naskladněno!
Kód: 1281
1 890 Kč
Kategorie: Doplňky do pokojíčku
Hmotnost: 7kg
Záruka: 2 roky
Doručení: ZDARMA
K vidění na showroomu v Pardubicích: Ano
44 15 detska stavebnice hrave cihlicky
Akce Novinka Tip

HRAVÉ CIHLIČKY

Hledáte hračku, která zaručeně zabaví vaše dítě? Hračku bez baterek a nebezpečných drobných kousků? Hračku, která se snadno skládá, navíc je ekologická a snadno recyklovatelná? A která i Vás čas od času vtáhne do světa dětské fantazie a her?

Právě jste ji našli :-) Kartónová stavebnice Hravé cihličky oživí váš domov a probudí dětskou fantazii.

 

Jak si hrát

Z Hravých cihliček si vaše dítě může postavit svůj domeček, bunkr, hrad či komín. A spoustu dalšího. Fantazii se přece meze nekladou. Velkou předností Hravých cihliček je to, že jsou lehké a dětem nic nebrání v tvoření a stavění podle jejich představ.

Stavebnici vaše děti využijí i pro rozmanité pohybové aktivity. Lehce z ní jdou vytvořit skvělé opičí dráhy, různé slalomy a tunely. Při pěkném (suchém) počasí mohou budovat své stavby i venku na zahradě. Každý den se u vás doma cihličky stanou něčím trochu jiným a budou nedílnou součástí herního světa vašich dětí.

Jaké jsou

Hravé cihličky jsou vyrobené z ekologického a recyklovatelného materiálu s dlouhou životností. Je to stavebnice jejíž “kostky” jsou lehké, ale odolné. A šlápnout na ně v noci nebolí.

Promyšlená konstrukce a povrchový materiál Hravých cihliček byl speciálně vyvinut, aby byla zvýšena jejich pevnost. Mají nosnost min. 30 kg. Cihličky splňují veškeré přísné bezpečnostní a hygienické normy pro malé děti od 3 let a jsou vyrobeny v ČR.

 

Stačí složit

Pro snadné spojení dvou cihliček slouží propojovací destičky v designu dřeva, z nichž mohou děti vytvořit např. trámky oken, nebo vlastní, neotřelý design. Na jeden spoj cihliček použijte vždy dvě propojovací destičky. Pozor, tyto spoje však nemají vysokou nosnost!

Cihličky dodáváme v rozloženém stavu. Stačí je pouze poskládat, bez lepidla či nářadí. Až cihličky splní svoji misi být hračkou, jsou snadno recyklovatelné a jejich likvidace nezatíží naše životní prostředí.

Po skončení her není nutné stavebnici pokaždé rozdělávat, ale stačí ji poskládat u stěny. Šup a máte uklizeno.

(Psst, děti to zvládnou úplně samy…)

Hravé cihličky skládání

 

Stavebnice obsahuje:

25 ks cihliček s dvojím motivem cihla/dřevo

10 ks spojovacích segmentů

Rozměry složené cihličky (Š x V x H): 350mm x 115mm x 170mm

DSC_3689

 

 
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
E Avatar autora | 24.9.2022
Cihlicky me moc prekvapily. Pamatuji si je ze skolky, proto jsem je chtěla pořídit i našim detem. Skladani bylo rychle a zabavili jsme se cela rodina. Děkujeme