Vzhledem k zakázkové výrobě a blížícímu se období Vánoc, kdy chceme mít jistotu, že budou Vaše postýlky doručeny včas, přijímáme objednávky již na LEDEN 2023. Děkujeme za pochopení.

Dřevěná truhla na gumičky - Bella

Po lipovém dřevu voňavá šperkovnice nebo truhla nejen na gumičky, se zabudovaným zrcadlem a praktickým otevíracím víkem. 

Rádi vyrobíme během 3-4 týdnů...
Kód: 987
529 Kč –19 % 429 Kč
Kategorie: Dětský nábytek
drevena sperkovnice iv 1000x665
Akce Novinka Tip
–19 %
Jako každá malá parádnice má nespočet gumiček, sponeček, korálků a jiných tajných pokladů, které si zaslouží své jedinečné místo. 
 
Ať už si ji umístíte na kosmetický stoleček nebo Vám bude dělat příjemnou dřevěnou kulisu na nočním stolku, její všestranná variabilita Vám provoní celý pokojíček voňavým lipovým dřevem.
 
Po otevření víka se můžete parádit u zabudovaného zrcadla, kam si můžete schovat nejtajnější poklady. Je vyrobena z čistého neošetřeného lipového dřeva.
 
Můžete si vybrat v přírodní (nijak neošetřené) variantě, kterou můžete nechat jen tak či si ozdobit dle vlastní fantazie.
Nebo si ji slaďte společně s postýlkou a jiným nábytkem ze široké škály barev našeho vzorníku.
(Barevné provedení kalkulujeme na míru dle počtu a typu vybraných odstínů, náročnosti úprav a dalších zakázkových úprav).
 
Parametry: 
V: 5cm x Š: 20cm x D: 20cm 
 
Ke každé šperkovnici posíláme malý originální dárek k dozdobení. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: