Vzhledem k aktuální situaci v ČR a předem objednaných zakázek, směřujeme doručení nových objednávek postelí již na další rok - orientačně na celý průběh měsíc LEDEN 2022.. Vzhledem k našemu osobnímu rozvozu je ale možné, že na Váš směr bude volné místo i dříve. Tyto informace Vám můžeme upřesnit hned po přijetí objednávky. Doplňky a matrace jsou doručovány spolu s postelí nebo dle běžné doby dodání, která je uvedena v popisu. Děkujeme v těchto chvílích za pochopení a to, že dáváte přednost malým rodinným firmám z Čech.
  • 1 z 2
 

SAZENIČKA STROMKU

 

Co si z lesa vezmeme, to tam také vrátíme...

Dostupnost Máme naskladněno!
20,66 Kč
25 Kč včetně DPH
   
Kód produktu 649
Kategorie DARUJTE STROMEČKY LESŮM
 

Autumn Sale Facebook Event Cover Template (1)

I my víme, že Dřevo je cesta, a to nejen proto, že s ním každý den pracujeme :-) 

Je to totiž naše  české národní bohatství, které je znovu obnovitelné a je potřeba si ho udržovat a hýčkat. 

 

Našim lesům je potřeba pomoci tady a teď... Jaké jsou benefity malých i velkých lesíků? 

 Stromy zadržují v půdě vodu, zalesněná krajina přitahuje srážky, ochlazuje prostředí a přispívá k čistšímu ovzduší. Bohužel nejen sucho, ale i kůrovci ničí naše lesy. Náklady na práci v lese významně vzrostly, zatímco ceny dřeva spadly na polovinu. Menší vlastníci proto často nemají dostatek peněz na tolik potřebné zalesňování. Pomoc lesům je v zájmu nás všech!

Protože i naše postýlkovská rodina si současnou situaci uvědomuje, chceme přírodě vrátit to, co si z ní bereme! Za každou postýlku, kterou si u nás zakoupíte, my naoplátku koupíme sazeničku, kterou  společně s nadací Dřevo pro život a lesníky zasadíme do postýlkovského lesíku


Oba zakladatelé Postýlkova jsou "březňáci". Proto každoročně v rozmezí od 10. - 24.3., poběží postýlkovská výzva.

Po celou dobu budete moci přispět lesům libovolným počtem stromečků + my posléze za celý náš rodinný tým sečteme výrobu postýlek, které jsme za uplynulý rok v naší dílničce postavili. Výsledné číslo zdvojnásobíme a přidáme k naší březnové sbírce. Díky Vám pak společně s vybranými lesníky zasadíme nové stromečky lesu a uděláme vzduch kolem nás zase o něco čistší... :-) 

Look deep into nature, and then you will understand everything better.

O množství zasazených stromečků i novinkách postýlkovského lesíka, Vás budeme pravidelně informovat na našem postýlkovském blogu. 


Za Vámi zakoupenou sazeničku nebo objednanou postýlku od nás jako poděkování obdržíte elektronický certifikát, který slouží i jako potvrzení, že společně s postýlkovskou rodinou pomáháte českým lesům.

 

Sdílejte to s námi na sítích pod #Zapostylkustrom nebo #Darujmestromeckylesum

Koupí naší postýlky jste (1)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole: