Zakázkové, náročné, patrové a další zakázkové postele přijímáme již na únor/březen 2024 nebo dle individuální domluvy.

Pojďte dál: Postýlkovský showroom v Pardubicích

 DSCF9651    5-DSC08269  

Víme, že zařizování ložnice nebo pokojíčku není jen tak. Možná máte v hlavě jasnou vizi, jak by mělo vaše snové království vypadat. Možná představu prozatím nemáte, a tak hodiny a hodiny brouzdáte po Pinterestu. Když už se konečně rozhodnete, jaký styl se vám líbí, přichází na řadu další výzva – vše nakoupit. Sestavili jsme pro vás e-shop, kde si můžete vybrat již hotové postýlky, popřípadě pár kliky nakonfigurovat dle vlastních požadavků.

 

Místo, kde můžete vnímat všemi smysly

Víte, že se s námi můžete potkat i osobně? V Pardubicích jsme pro vás otevřeli showroom, ve kterém to voní dřevem. Na místě máme na ukázku hned několik postýlek, které si můžete prohlédnout a třeba i vyzkoušet. Na živo si můžete osahat materiál, otestovat nosnost postýlek, prohlédnout si povrchovou úpravu a celý vzorník barev. Vyzkoušíte šuplata, přistýlku a poměříte vhodnou výšku postele. Na showroomu máme také matrace, které u nás můžete zakoupit.

Člověk prospí třetinu svého života a na výběru toho správného lůžka opravdu záleží. Proto jsme připraveni vám se vším poradit. Od typu postele, která co nejlépe zapadne do vašeho interiéru, přes zábranu až po stříšku.

 4p

Dekorace tvoří teplo domova

Zdá se vám, že pokojíčku stále něco chybí? To pravé teplo domova dokážou dotvořit právě dekorace. Podporujeme ruční řemeslo, a tak ručně vyrobené dekorace a doplňky seženete i u nás. Některé pocházejí přímo z naší dílny, u jiných jsme zase spojily síly a navázali spolupráci od odzkoušených menších tvůrců, které pro vás například háčkují anebo pletou.

Splníme vám každé přání

Máte jasnou představu nebo atypický prostor? Splníme vám každé přání. Kromě standartních postýlek, které máme na e-shopu, dokážeme vyrobit i takovou, kterou si sami nebo společně s námi vymyslíte.   

   DSC_1938     DSC_1946      file1045

 

Co na showroomu uvidíte?

Část z naší postýlkovské nabídky. Klasickou postel Bellu, postele s úložným prostorem, u kterých si můžete vyzkoušet variantu šuplátek. Dále domečkovou postýlku Lucia 3v1  (s přistýlkou i šuplaty), manželskou dubovou postel Liam, ale i další drobný dětský nábytek, samolepky, dekorace, doplňky a další.

 DSCF9562

 

A kam s dětmi?

Víme, že zařizovat důležité věci může být s dětmi někdy náročné. Kvůli cestě do Postýlkova si ale nemusíte zařizovat hlídání. Mysleli jsme i na naše nejmenší, a tak u nás najdou děti vyžití. Dětský koutek, omalovánky, hračky, ale i obří hrad, který jsme vyrobili přímo v naší dílně. Jak jinak, než ze dřeva.

Menší dětičky si zase mohou pohrát na hrací dečce nebo v jiných zákoutích. A kdyby došlo na poobědový šlofík, k dispozici jsou samozřejmě všechny naše postýlky.

      DSCF9717    DSCF9655    DSC_1962

 

Kde a kdy nás najdete?

Domluvte si svoji individuální schůzku v průběhu ledna každý čtvrtek v čase od 13.-16.hod nebo nově od února ve dnech ÚT - ČT v čase 10.00 - 13.00 nebo dle individuální domluvy. V tento čas má náš shrowroom dveře dokořán. Můžete si vše prohlédnout, objednat, případně dekorací zakoupit i vyzvednout na místě nebo se zastavit jen tak na kávu.

 

Doporučujeme vám zamluvit si individuální konzultaci. Jen tak vám můžeme slíbit, že se ve vybraný čas budeme věnovat na 100 % jen vám. Během padesáti minut si společně u šálku kávy prohlédneme varianty postýlek a probereme všechny detaily. 

 

Svoji osobní schůzku si na čtvrtek nebo sobotu můžete zarezervovat na našich sítích nebo na tel. 739 642 741. 

 

        1-DSC08211 kopie      9-DSC08336_1     13-DSC08387

 

 

Budeme se na Vás těšit v našem pardubickém showroomu #zasijseaspi na adrese Pod Vinicí 2845 v Pardubicích (kousek od Kauflandu).

 

Romana